Recommended Posts

witam wszystkich członków forum.

Ja mam na imię Paulina i właśnie rozkręcam nowy dział w spółce w której pracuje, czyli w  Przedsiębiorstwie KARAMA

Do tej pory zajmowaliśmy się doradztwem biznesowym, audytami, windykacją. Wszystko we współpracy z kancelariami prawnymi,  doradcami podatkowymi i szeregiem innych świetnych specjalistów.  Ale mam pomysł na nowy dział w związku z chęcią wyjścia na przeciw przedsiębiorcom. Chce ruszyć ze szkoleniami. Szkolenia dla przedsiębiorców z zakresu prawa, podatków, prowadzenia działalności. Wiem, że nie są to łatwe tematy dlatego pomysł jest taki, by do każdego szkolenia dołączona była część praktyczna - czyli możliwość rozwiązywania jakiegoś case study, możliwość na żywo porozmawiania z ekspertem w danej dziedzinie, nawiązania kontaktu.

Chcemy łączyć przedsiębiorców i dać im możliwość zdobycia profesjonalnej wiedzy a przy okazji może poznania się wzajemnego i wymiany kontaktów między sobą.

Napiszcie co o tym sądzicie.  Czego może od takiej firmy jak nasza oczekiwać przedsiębiorca?

kontaktujcie się ze mną, chętnie przyjmę wszelkie uwagi.

paulina.mag@wp.pl

lub poprzez stronę www.karam.pl