Zaloguj się, aby obserwować  
klarowna

Co bezpieczniejsze od giełdy?

Recommended Posts

Zależy, ile masz funduszy i na jak długo jesteś w stanie je zamrozić. Masz do wyboru obligacje, lokaty, rachunki oszczędnościowe - zazwyczaj na im dłużej zamrozisz pieniądze i im większe ryzyko, tym więcej możesz zyskać. Ja polecam te ściągi:

[link usunięty]

[link usunięty]

Może pomogą.

Fajnym pomysłem, dla kogoś, kto zarabia przeciętnie i nie ma zbyt wielkich oszczędności, jest inwestycja w brylanty.

Zresztą dla każdego to jest dobry pomysł.

Można więcej poczytać tu: http://www.artykulprasowy.info/brylanty-jako-alternatywna-inwestycja-o-rosnacej-w-polsce-popularnosci/

Jest na pewno mniej ryzykowny niż wiele innych form inwestowania.

W wino. Popularne zwłaszcza w GB.

Poważnie opłaca się inwestować w wino? Ja mam zaoszczędzone trochę pieniędzy i chciałabym je w jakiś sposób zainwestować. Nie mam zamiaru powierzać ich żadnym bankom bo wiem, że więcej stracę niż zyskam, dlatego myślałam o złocie lub monetach. Od zawsze interesowałam się numizmatyką i wydaje mi się, że ta inwestycja byłaby dla mnie najlepsza. Co o tym sądzisz? Znalazłam korzystną ofertę w Mennicy Staropolskiej na http://www.mennicastaropolska.pl/ i zasanawiam się nad zakupem kilku sztabek i monet. W wino też chętnie bym zainwestowała, niesety w tym temacie nie mam za dużej wiedzy.

Może obligacje!

Słyszałam, że w takich sprawach pomaga ta firma Copernicus Capital. To jakąś grupa ekspertów finansowych, która pomaga pomaga przy inwestowaniu i rozwoju firmy.

Słyszałam, że są bardzo dobrzy i skuteczni.

Wydaje mi się, że innym rozwiązaniem niż giełda może być inwestowanie w [link usunięty] . Podobnie jak obligacje skarbowe dają one stały zysk przez określony czas. Chodzi tutaj o stawkę 6-12% w zależności od konkretnego przedsiębiorstwa. Jak więc widać jest to o wiele lepszy zysk niż w przypadku lokat, a dodatkowo nie ma tutaj takich wahań jak przy graniu na giełdzie.

Poważnie opłaca się inwestować w wino?

To nie jest takie wino marki jabol, tylko drogie wina znanych marek. Nie tracą na wartości z oczywistych powodów. Są firmy które się tym zajmują, ubezpieczają piwnicę itd.

Sprawdź korzyści jakie daje [link usunięty] . Niedawno wszyscy kupowali bo były bardzo duże wzrosty, ale to coś więcej niż inwestycja. To sposób na uniezależnienie się od wahań gospodarki i spadku wartości pieniądza. Dolarów i euro "drukują" coraz więcej, złoto jest dość stabilne i nie da się go nagle więcej "wyprodukować". Warto mieć w domu z jedną, dwie sztabki.

Tylko Lokaty. Prosta odpowiedź, nie ma obecnie nic bardziej bezpieczniejszego właśnie od lokat. Pozdrawiam

-----------------

Zapraszam do zakupu materiałów przydatnych przy egzaminie na maklera: http://www.arslege.pl/maklers/

Moim zdaniem wszystko jest ryzykowne. Ale jeżeli ma się dobrą wiedzę, to można jednak dojść do czegoś małymi kroczkami. Warto spróbować. Jeżeli masz jakąś widzę na temat giełdy, forex, to w najbliższym czasie jest konferencja poświęcona taki tematom. Zerknij sobie na: http://livetradingday.pl . Birger Schaefermeier jest jednym z najlepszych traderów na świecie . Można zabrać swój komputer i wykonywać transakcje razem z Birgerem. Nie kosztuje to wiele a zarazem można zdobyć dobre doświadczenie.