Zaloguj się, aby obserwować  
ernest

Seksuolog w Warsyawie

Recommended Posts

Czy znacie jakiegoś seksuloga w Warszawie który mógłby pomóc w problemach jakie doświadczyło nasze małżeństwo?

Myślę,ze mogę Ci pomóc. W Warszawie przyjmuje aktualnie bardzo dobra specjalistka od tych spraw. Pani seksuolog MOnika Rudy, która prowadzi terapię w gabinecie psychologicznym na ulicy Gocławskiej. Tutaj znajdziesz kontakt:

http://psychoterapia-kielczyk.pl/seksuolog/

Uczęszczaliśmy tam kilka miesięcy razem z mężem ponieważ borykaliśmy się z dość poważnymi problemami dotyczącymi naszego związku ale wizyta pomogła nam odzyskać świeże spojrzenie na nas.

Ja tak sie zastanawiam czy się nie wybrac ale troche się wstydzę.Czy taka wizyta może coś dać?

Seksuolog to specjalista, który na co dzień ma do czynienia z wieloma przypadkami. Nie będzie Was oceniał ale po prostu przeanalizuje problem oraz zaproponuje terapię,rozwiązanie. Wiele osób ma podobne obawy co Ty ale sam jestem zdania,ze są totalnie bezpodstawne. Jeśli nie zdecydujesz się na wizytę to jest ryzyko,ze problem z jakim się zmagasz będzie narastał i będziesz miała potem problemy w związku.

My swego czasu totalnie nie potrafiliśmy się z żoną dogadać na tej płaszczyźnie i również skorzystaliśmy z pomocy seksuologa.Leczyliśmy sie u pani Justyny Boreckiej : http://www.justmed.pl/ - tutaj masz kontakt. Pracuje ona na Alejach Jerozolimskich.Bardzo nam pomogła.

Na pewno nie ma się co wstydzić czy krępować przed taką wizytą, przecież dla tego specjalisty to normalne, przyjmuje wiele takich par i nasze problemy nie będą dla niego ani nowe ani zaskakujące. Z Warszawy polecam psychologa seksuologa Piotra Malinowskiego, przyjmuje w centrum w Ober Clinic, to poradnia w budynku Oxford Tower. Dzięki jego pomocy zaradziliśmy kryzysowi w moim małżeństwie, pomaga także przejść przez rozwód jeśli jednak porozumienie nie jest już możliwe.