Zaloguj się, aby obserwować  
Osta9

Program do firmy

Recommended Posts

Witam.  Potrzebuję nowego programu do firmy  ale kompletnie nie wiem jaki kupić żeby sobie z nim poradzić i się nie przerazić. Czytałem w internecie o Wapro mag 8.5  oraz  Comarch ERP Optima.

Opinie o tych programach są różne. Powiedziałbym że 50% jest negatywnych i 50% pozytywnych.

Co moglibyście polecić?  Chciałbym żeby ten program za szybko się nie zestarzał gdyż nasze państwo ciągle coś zmienia.

Taki program musi zawierać:

- wystawianie faktur w Polsce i Unii Europejskiej ( WDT, stawka VAT 0% ), możliwość zmiany stawki Vat w zależności czy coś sprzedaje w Polsce czy UE

- musi być JPK_FA (3)

- magazyn

- wyszukiwarka kontrahentów po NIP

- prosta obsługa, intuicyjna.

przy takim stażu masz na koncie jakieś konkretne wpadki tego oprogramowania? i tak spojrzałem, jest trzy rodzaje w tabeli, które i czemu użytkujesz?

Słyszałam, że Comarch cieszy się dużą popularnością i wiele osób sobie chwali, mają dobry support i dużo funkcjonalności, które można dostosować do swoich potrzeb, ale jest jednym z droższych rozwiązań.  Może ktoś, kto korzysta wypowie się. Chętnie poznam opinie użytkowników.

Dnia 27.12.2019 o 20:44, xxyy napisał:

przy takim stażu masz na koncie jakieś konkretne wpadki tego oprogramowania? i tak spojrzałem, jest trzy rodzaje w tabeli, które i czemu użytkujesz?

Nie, nie napotkałem żadnych problemów technicznych. Aktualizacje tez nie odbywają się w jakichś znaczących godzinach żeby to miało wpływ na funkcjonowanie. Hasło trzeba dość często zmieniać ale to w naszym interesie przecież. Mam najbardziej rozbudowany premium bo dzięki temu można skorelować drukarkę fiskalną.

Na spokojnie możecie działać z Berberis. Jedynie kwestia dopasowania odpowiedniej wersji systemu. A co wam się sprawdzi? To już musicie ocenić w 100 proc. sami. Najważniejszy jest zdrowy rozsądek. Nie chodzi o to, żeby płacić za funkcje, których nigdy nie wykorzystacie. Płaćcie za takie rozwiązania, które się wam faktycznie przydadzą. 

Zobacz sobie też program "Sprzedaż i Magazyn" z Pakietu Przedsiębiorcy. Posiada opisane funkcjonalności, a przy tym jest w dobrej cenie i bardzo intuicyjny. Podaje namiar-www.pakietprzedsiebiorcy.pl/sprzedaz-i-magazyn

Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl znajdują się w modnej i popularnej oraz rekomendowanej dzielnicy Warszawy w biurowcu o wysokim standardzie. Udostępniają prestiżowy adres do rejestracji firm w urzędach. Adres ten jest wizytówką wysokiej jakości proponowanych usług oraz buduje pozytywny wizerunek spółki w oczach jej klientów. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl oferują komleksową obsługę biurową, administracyjną i telekomunikacyjną. Zarządzają pocztą przychodzącą i wychodzącą, umawiają spotkania i przesuwają ich terminy, na czas dostarczają odbierane przesyłki i listy służbowe, jeśli trzeba przekierowują pod wskazany adres. Skanują maile, przechowują i systematyzują dokumentację biurową. Anonsują gości, podają kawę, wypełniają formularze, składają wnioski i wprowadzają zmiany do KRS, ZUS i US. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl to przede wszystkim przestronna przestrzeń biurowa z wyposażonymi już gabinetami i dostępem do kuchni oraz pokoju relaksacyjnego, a także profesjonalnie przygotowanych sal konferencyjnych, które służą do spotkań służbowych i eventów. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl tworzą idealne warunki do coworkingu i networkingu, co może skutkować nowymi, trwałymi i lukratywnymi współpracami. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl wspierają swoich klientów na każdym etapie ich działalności i czuwają nad przyjazną atmoferom do pracy. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl całościowo zadbają o sprawy biurowe Twojej firmy.