Zaloguj się, aby obserwować  
ernest

EasySend - opinie

Recommended Posts

Czy ktoś z was przelewał pieniądze za pośrednictwem EasySend z Polski do Angli? Szukam jakiegoś niedrogiego sposobu na transfer większej sumy pieniędzy.

Jasne, że przelewałem przez EasySend - to w chwili obecnej jeden z tańszych i bezpieczniejszych sposobów. Pieniądze wysłane przed południem zwykle jeszcze tego samoego dnia są na koncie w Angli. Ważny jest również przelicznik. W bankach zwykle jest on niekorzystny, ten w EasySend jest praktycznie taki sam jaki można spotkać w kantorach.

Czytałem trochę na temat tego EasySend - faktycznie wydaje się być w porządku. A czy można też płacić kartą debetwą za przelewy? Czy tylko u agenta lub przelewem z banku angielskiego? Mam konto w barclays.

Pozostaje ewentualnie PayPal lub Western Union - ale te dwa serwisy pobierają prowizję od przesyłanej kwoty - przy dużych jest więc to skrajnie nie opłacalne...

Sama słałam pieniądze przez EasySend.pl (dochodzą na maks drugi dzień roboczy).

Ja robiłem już kilkakrotnie przelewy za pośrednictwem tej platformy i za każdym razem wszystko przebiegło dobrze. http://fincer.pl/forum/easysend możecie poczytać sobie więcej komentarzy o easysend.

Sama nigdy z usług tej firmy nie korzystałam. Nie mniej jednak jeżeli chodzi czy to o transport osób, czy też przewóz paczek do Danii, ciekawą ofertę znajdziemy w http://www.den-tour.pl/ .

Firma ta dysponuje sporą flotą wygodnych busów, a dodatkowo  wyjazdy są często organizowane z największych miast w kraju. Ponadto moim zdaniem cennik w tym przypadku jest także naprawdę korzystny. 

Ja pozwolę sobie zaproponować firmę [link usunięty] - w przeciwieństwie do EasySend mają lepszy kurs funta (nieznacznie) i całkowity brak opłat przy przelewach od 100 funtów, także podwójna korzyść. Pomijam już szybkość przelewów - tutaj deklasują wszystkie firmy

Ciekawą opcją jest także [link usunięty]  prowizja zależy od wysyłanej kwoty. Przy przelewach do 50 gbp opłata to 0,59 gbp, a powyżej 50 gbp 1,3%. Przelewy są w tym samym dniu na polskim koncie złotówkowym, a do zrealizowania przelewu potrzebna jest karta visa lub mastercard

Dnia 9.06.2017 o 09:51, margo12 napisał:

I w czym to transfer24 jest lepsze? Nie dość, że trzeba płacić, to jeszcze gorszy kurs :D

W tym, że przy przelewie na 50 gbp mam w transfer24 prowizję 0,59 gbp za to w Twojej firmie musiałbym zapłacić 3 gbp prowizji

warto też sprawdzać czy firmy wysyłają kody rabatowe na przelewy, ostatnio dostałam taki kod z transferu 24 dwukrotnie dzięki czemu wysłałam przelew bez prowizji

Warto dodać o zmianach w Transfer24. Teraz przelewy są realizowane w kilka minut. Wczoraj zrobiłem przelew o 12:00 i już o 12:09 były w Polsce.