spider103

Lyconet- czy warto w to wchodzić?

Recommended Posts

Cytat

Uczestnicy systemu mogą również promować rejestrację w systemie niewielkiej liczby konsumentów, uzyskując w ten sposób ograniczoną prowizję. Jednak aby uzyskać wymierne korzyści, uczestnicy muszą dołączyć do programu Lyconet, w którym są zmuszeni do uiszczenia opłaty wejściowej w wysokości 2400 euro (zaliczka służąca uzyskaniu Discount Voucher) oraz innych opłat (zaliczek), celem uzyskania statusu Premium Marketer”.

Działalnością Lyonessa zainteresowały się służby w wielu krajach. W niektórych uznano praktyki wręcz za oszukańcze (Włochy, Norwegia). Ale w części państw uważano, że schemat działania jest skomplikowany i trudny do wyjaśnienia, lecz zarazem nie przekracza granic obowiązującego https://www.gazetaprawna.pl/tagi/prawo.

Jak patrzę na te negatywne opinie to mi się rzygać chce .
Ludzie wchodzą w biznes inwestują pieniądze na start a nic nie robią . No to proszę was ! TO NIE JEST KURA ZNOSZĄCA ZŁOTE JAJA :D żeby zarobić to trzeba coś robić 
Ci co pracują w tym biznesie i wzięli to na poważnie to zarobili ! Ale po co mają to komentować . 

Komentują tylko ci co nie zarobili ! To normalna sprawa. 

Także jak czytasz te komentarze bo zastanawiasz się czy wejść w biznes to nie czytaj tych pierdół tylko wchodź w biznes i działaj i na pewno osiągniesz sukces ! 

Ja jestem w biznesie od jakiś 4miesięcy i na początku nie było wielkich kokosów ale z czasem zaczęło się zarabiać jakieś pieniądze . Chodzi o to że na początku się uczymy robić biznes i dopiero jak zaczniemy już ogarniać to zaczynamy zarabiać . Tyle w temacie :D Pozdrawiam i pamiętajcie WSZYSTKO CO WARTOŚCIOWE WYMAGA CZASU ! Także wykorzystaj SZANSE ! i Powodzenia ! :D

Hej, 

Biznes ma przyszłość, się dopiero buduje. Wszystkie wyroki są przestarzałe. Wszystkie pieniądze jakie wpłacisz do systemu - możesz je wydać w sklepie myworld.com czy travelworld.com tak jak powiedziała tu jakaś osoba - są drogie JESZCZE, co chcieć od strony która dopiero wystartowała? Jedną w lipcu 2020 A druga w październiku. Dajcie czas. Patrząc po tym widać że już jesteśmy na końcu budowy. 

Będąc marketerem masz udziały w firmie. Czyli będziesz zarabiał z obrotu 160 spółek które już istnieją. Już pojawiła się strona internetowa, jedna i druga. Udziały będą rozdawane jeszcze przez 2 lata. To fakt. Po tym skończy się budowa.  

Amazon - ma swoje wyroki sądowe z początków. Kto tam wierzył że to bedzie gigantem. "Będziesz kupować kota w worku ? Internetowe zakupy ? " wtedy jeszcze ludzie Internetu nie mieli.

Zatoka - czyli aktualne allegro - Oooo o tym to można czytać hejtow i pozwów. Ale jakoś allegro ma się dobrze :) 

Nie każdy jest biznesmenem - ludzie bogaci podjęli ryzyko, zaufali. Ludzie z własną firma zaciągaja długi po 120 tyś żeby bude z kebabem zrobić. A tu, tą kwota to jest nic. 

Jeśli mało się płaci trzeba włożyć dużo pracy żeby zarobić. 

Jestem tu trochę i połowa rzeczy na I Internecie co ludzie wypisują to BREDNIE !  PIRAMIDA - to by oznaczało, że te pieniądze co dajemy do biznesu nie moglibyśmy wydać, bo z tego ludzie mieliby wypłaty, ale firma zarabia jeszcze z 160 innych spółek. Za to, np. że podpisuje partnerów handlowych- tak ! Oni też płacą naszej firmie Za to że mogą w aplikacji być! Za każdego klienta dodatkowo płacą jak zrobi A tam zakupy. Ponad 150 tyś partnerów tak robi w 52 krajach i są podpisywane nowe kraje !   A my swoje pieniądze mamy do wydania kochani w 100 %. 

Wszystkie klubu, firmy - mają sztab prawników madrzejszych ode mnie i od Was. Kluby sportowe i sklepy miałby wciągnąć ludzi do piramidy ? Wiecie jakie by sobie dobre  imie zszargali? Mogliby stracić klientów. Tego chyba by nikt nie chciał. A poza tym ! Byłoby nielegalne i Państwo każde by na to nie pozlowilo, żeby działało!

BA - ludzie co kiedyś kupili chmury krajowe!Zalogujcie się na swoje konta - co ?chmury zaczęły wypłacać z obrotu państw?! Nie oszukali was ?! No szok, nie?  Kolega wrócił do biznesu po latach i nagle widzi że wisi mu ponad 5 tysięcy z chmury do wypłaty. 

Tyle w temacie, bo już mam dosyć czytania tych bzdur. 

DZIAŁA WSZYSTKO  i jestem zadowolona. Pozdrawiam. 

Proszę, tu macie o wiele lepszy biznes i na wiele lat. Oszczędzanie oraz budowa swego kapitału w złocie inwestycyjnym, od zawsze jest najlepszym zabezpieczeniem dla naszych pieniędzy. Sztabki złota o dowolnej gramaturze, na życzenie dostarczane do domu. Istotne, mamy tu gwarancję, umowę na odkup złota w dowolnym momencie w najlepszej cenie. Możliwość zakupu na dowolne miesięczne wpłaty, nawet od 50 zł. [ nie są to raty ] Dla właścicieli różnych firm, handlowców, osób. Na życzenie wieloletni biznes, współpraca z firmą jako klient a następnie partner, umożliwia każdej osobie pozyskiwanie środków na zakup złota dla siebie, bez kosztów własnych. Więcej po kontakcie na pracapewna@gmail.com 

Witam, 

Czy ktoś słyszał o projekcie myelament.com.?

Jeśli nie to chętnie wytłumaczę.. Prosty projekt na zwrot $100 za zakupy. 

Zachęcam do kontaktu. 

adres: zaho7378@gmail.com 

Ogólnie tak, szczerze powiedziawszy też się dałem omamić przez pierwsze 3 miesiące, niesamowita wizja bogactwa, idziesz na jedno spotkanie a w głowie już masz to, że jesteś milionerem, niekończąca się wizja sukcesu. Ciągle powtarzane te same reguły - to się rozwinie z tobą albo bez ciebie, ludzie też kiedyś nie wierzyli, że będą płacić kawałkiem plastiku - Jaka jest prawda? Dokładnie tak  jak opisała to poprzedniczka wpłacasz hajs i gówno z tego masz a żeby zarobić musisz mieć mnóstwo osób pod sobą, 95% osób które osiągnęły w tym suckes będąc na 6-8 poziomie to bezduszne istotki, które czerpią zysk kosztem innych. Prawda jest taka, że 90% osób które w to wchodzą to ludzie bez perspektyw którzy dostają złoty papier i myślą, że srają diamentami a omamieni wizją nie zdają sobie sprawy z tego, że to gówno śmierdzi tak samo jak wcześniej. Do wszystkich zwolenników "biznesuXD" ile wam się udało osiągnąć przez ten rok czasu pracy i co z tego macie 1-2lvl? I dalej w tym siedzicie z myślą, że ten projekt się rozwinie.. On się ciągle rozwija na pelikanach wpłacających hajs. 

Mnie to śmieszy nazywanie tego Lyconet "BIZNESEM", w którym chodzi tylko o namówienie ludzi do wpłacenia kasy i dołączenia do Lyconet haha. Można to w prosty sposób porównać do świadków jehowy, którzy też chodzą i namawiają ludzi do "jedynej słusznej wiary" itp.  W  obecnym świecie łatwo jest omamić ludzi na social mediach (Instagram, Facebook). Udawanie wielkiego zarobasa i intelektualisty na zdjęciach, co w rzeczywistości różni się o 180 stopni. Zawsze podczas rozmowy z marketerami dostajemy informację, że jak najszybciej musimy podjąć decyzję, bo już "jutro" ta promocja się skończy i będzie za późno. Już słyszałam  tak z 3 czy 4 razy, ciekawi mi ile jeszcze będzie takich OKAZJI haha

Więc radze nie pompować kasy w coś, czego nawet nie możemy dotknąć.. 

Cześć, mój znajomy bardzo dobry był w tym lyconecie, więc opowiem jak to wygląda od środka. Słuchajcie cały biznes polega na zapraszaniu znajomych na FB na prezentację biznesową (byłem na tej prezentacji) podstępem aby ktoś tylko połączył się na kamerkę, np Hej masz może możliwosć jutro się spotkać na 10, 15 minut bo dowiedziałem się np o czymś ciekawym i chcę abyś to zobaczył... takie tam . I pojawia się prezentacja i gość mówi że jest możliwość oszczędzania itd że cashback i te sprawy, że to jest biznes pomocy itd... Ta jasne XD beka im chodzi tylko aby pozyskać kojenego marketera i aby wpłacił 425 zł hihihihi... a jeśli odmówisz to oni pytają się czemu?! przecież to takie zajebiste. Kolega był bardzo uczciwym w tym wszystkim i nie naciskał to ta jego prowadzaca była tak zdenerwowana że nie udostępnia jej screanów jak ktoś odmawia po prezentacji że szok... musiała to kontrolować. I teraz tak. Oni mają grupę na FB anotherway czy jakoś tak,mają swojego guru którego chwalą pod niebiosa... spotykają się na kamerkach wstawiają jakieś posty motywacyjne na FB że prowadzą własny biznes itd 95% procent z tych ludzi nic nie osiągnie bo byli zmanipulowani itd i po prostu do tego się nie nadają. Można to porównać do jachowych którzy pukają od  drzwi do drzwi i chcą aby ktoś wszedł w tę ich sektę. Uczą się manipulacji na kamerkach, zapraszania itd. Reasumując wielka parodia kolega potem przepraszał swoich bliskich, znajomych że pokazywał im to wszystko i cieszył się że nikt w to nie wszedł. Też bym był takiego samego zdania jeśli zachowujesz się troche jak aktywiztor a to na serio jest sekta ekonomiczna. No wybaczcie lyconetowcy taka prawda, ja wiem że wy będziecie tego bronić, ale serio trzeba być bezdusznym aby liczyć tylko na zysk. Ja przedstawiłem swoją opinie i jak to wygląda od środka. Co wy z tym zrobicie to już wasza sprawa, ale mówię prawdę i nie kłamię, możecie mi zaufać. Pozdrawiam :)