Zaloguj się, aby obserwować  
justynajasjustyna

Start-up wspólnika programisty/grafika szukam

Recommended Posts

Dzień dobry,

Szukam kogoś, kto będzie realizował ze mną projekt start-upu w marketingu weterynaryjnym.

Potrzebny jest ktoś, kto lubi grafikę komputerową, potrzebna będzie do realizowania reklam oraz ktoś, kto będzie potrafił programować na średnim/niskim poziomie do ewentualnej obsługi strony www od back-endu.

Ja jestem pomysłodawcą, szukam wspólnika, który chciałby spróbować w wolnym czasie stworzyć ze mną nową markę. Projekt jest stworzony, teraz potrzebuje reklamy. Finansowanie reklamy pół na pół. Zyski także.

To aktualnie hobby, ale też ciężka praca, która wymaga niestygnącego zapału. Ja motywuję świetnie, ale ważne żebyś Ty chciał/chciała tworzyć coś nowego w otaczającej nas rzeczywistości.

Zysk - jeśli oczekujesz, że przyjdzie łatwo, szybko i w dużej ilości - będziesz miał/miała okazję przekonać się jak trudno wejść na rynek z czymś nowym:) Takie doświadczenie jest bezcenne i zostanie z Tobą do końca życia - okaże się bardzo przydatne w Twojej pracy, przekonasz się.

justynajasjustyna@interia.pl