ALEX43

Biznes w internecie

Recommended Posts

Cześć:-) 

Mam na imię Olek i witam wszystkich na forum, na początku przede wszystkim składam Wam najlepsze życzenia Noworoczne, oby ten nadchodzący Rok był lepszy od poprzedniego:-)

Jakiś czas temu temu zainteresowałem się tematem zarabiania w sieci i postanowiłem założyć bloga. Dodam, że do niedawna takie pojęcia jak domena, hosting, czy np afiliacja były mi zupełnie

obce:) Sporo czytam, uczę się i od kilku tygodni mój blog jest w sieci, zapraszam serdecznie do odwiedzin:

www.finansowaporadnia.pl

Blog jest jak sama nazwa wskazuje o finansach, o bankowości, o pożyczkach, o kantach bankowych, planuję również stworzyć działy o inwestowaniu i oszczędzaniu.

Blog zawiera linki afiliacyjne, co oznacza, że jeżeli zdecydujesz się na jakiś produkt, ja otrzymam z tego prowizję.

Zapraszam do odwiedzin bloga, do komentowania, jeśli macie jakieś sugestię, propozycję co do rozwoju, przyszłości bloga, to walcie śmiało 🙂 

Coraz więcej firm decyduje się na przeniesienie biznesu do Internetu.

Zalet takiego działania jest wiele: przede wszystkim otwarcie się na klientów spoza naszego bezpośredniego regionu.

Obecnie jest to tańsze i wygodniejsze, zwłaszcza, że mamy możliwość wykorzystania szeregu dedykowanych rozwiązań.

Zachęcam do zapoznania sie jeszcze z http://www.auto-service.com.pl/system-tms-dedykowane-oprogramowanie-dla-transportu/

Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.

A spora grupa działa w nim od wielu lat. Tu mamy jedną z ciekawszych firm. Możemy też w niej zarabiać jeśli zechcemy. TravelBusiness, firma która podbija świat. Przez wielu określana najlepszym i najprostszym biznesem. Teraz każdy może zapewnić sobie stałe dodatkowe dochody przy jednorazowej inwestycji tylko 20 $. Dziennie możesz zarobić 30 czy 50 $ i więcej. Efektem dodatkowym biznesu jest otrzymywanie przez Ciebie co miesiąc ponad 4 tys $. Wolno mieć 3 konta na rodzinę. Będąc partnerem masz zniżki do 75 % na wszelkie wczasy, podróże, rejsy, na całym świecie, bilety lotnicze oraz wiele innych korzyści. Poznaj ten wyjątkowy biznes, zbuduj sobie niezależność finansową w najprostszy sposób. Opis i tel. po kontakcie email pracapewna@gmail.com 

Olek, blog wygląda dobrze ale musisz zadbać o to, by ludzie się do Ciebie zgłaszali i "konwertowali". Zastanawiałeś się nad pozycjonowaniem strony lub kampaniami płatnymi?