Zaloguj się, aby obserwować  
jagielonka

Po pracy - siłownia?

Recommended Posts

Próbowałam ćwiczyć w domu, ale niestety brak mi konsekwencji i bardzo szybko okazało się, że mam miliony innych zajęć, dlatego chcę spróbować chodzić na siłownię, żeby nic mnie nie odciągało co chwilę od ćwiczeń. Też boję się, że będzie brakowało mi czasu, ale podobno im więcej się ma na głowie, tym lepiej organizuje się swój czas.

Ja zdecydowanie wolę fitness. Staram się kilka raz w tygodniu po pracy wyskoczyć na jakieś zajęcia. Ćwiczenia w grupie bardziej mnie motywują niż trening w domu - na niego jakoś nigdy nie mam czasu...

Siłownia i fitness - warto połączyć jedno z drugim dla uzyskania najlepszych efektów. Świetną ofertę jeśli chodzi o kluby i ceny znajdziecie w krakowskich Energym: http://www.energym.com.pl/4-enerteam. Na pewno warto się zapoznać z ich ciekawą i bogatą ofertą. Będziecie zachwyceni.

Dziewczyny, bo widzę, że przewodzicie na tym wątku :) Jeżeli oprócz siłowni chciałybyście spędzić z kim miło czas to zapraszam na stronę www.goldbikiniclub.com 

Chodzę na siłownię średnio 2-3 razy w tygodniu i uważam, ze to świetny sposób na relaks, nawet jeśli początkowo nie specjalnie mam ochotę, to warto się przełamać, bo potem czuję się dużo lepiej.

u mnie teraz siłownia wkracza i biegi co rano przed pracą. Ostatnio [link usunięty] mam nadieje ze mój syzbko wróci i będę mogła śmigac cześciej na silke

Ja też zawsze lubię chodzić na siłownię po pracy. W ten sposób zapominam o stresach lub wyżywam się. Jeśli nie mam siły to zawsze stosuje suplementy przed treningiem  [link usunięty]  , które dodają mi siły i chęci na kolejny trening wysiłkowy :D :)

Wypracowałam sobie latem nawyk, że wstawałam rano i chodziłam na siłownie, teraz już nie jest tak kolorowo, ale dzielnie wstaje rano. Czasami mam ochotę się pochlastać, ale cały czas pre do przodu!

A po siłowni [link usunięty] . Tak jest najwygodniej :D Nie muszę myśleć o tym co jeść, jak gotować itd, po prostu dostaje gotowe smaczne żarcie. A wy jak dbacie o dietę po siłowni ? :D

Chodzę do pracy na siłownie. Mam pracę siedzącą, więc takie ćwiczenia mi się przydają. Ostatnio postanowiłem nawet zakupić sobie odżywki, ale nie wiedziałem jakie dobrać. W końcu poszedłem do http://www.elitesportfood.pl i tam otrzymałem fachową pomoc w doborze odpowiednich odżywek. Jeżeli też zastanawiacie się nad ich zakupem, to polecam wam udać się do jednego ze sklepów prowadzonego przez nich.

Dnia 13 listopada 2017 o 13:15, pawelzm28 napisał:

Dziewczyny, bo widzę, że przewodzicie na tym wątku :) Jeżeli oprócz siłowni chciałybyście spędzić z kim miło czas to zapraszam na stronę www.goldbikiniclub.com 

Tez polecam! goldbikiniclub.com to jeden z najbezpieczniejszych i wiarygodnych portali na jakich byłem. Korzystam często i jestem bardzo zadowolony. Nie ma tam przypadkowych osób. 

Można też zrobić sobie w domu siłownię. Wiele urządzeń przecież można kupić. Na przykład taki https://www.bauerfitness.com/akcesoria/akcesoria-fitness. Z powodzeniem można ćwiczyć na nim w domu, np. na specjalnych piłkach.

A czy ktoś z Was może korzystał/słyszał/czytał o aplikacji  Mam trochę do czynienia więcej z tą branżą na co dzień i myślę, że taka aplikacja jest bardzo przydatna. Pozwala usprawnić pracę i łatwiej współpracować z podoopiecznymi.

Aktywność fizyczna w dzisiejszych czasach to absolutna konieczność. Nie wyobrażam sobie, że można nie dbać o własne zdrowie wtedy, kiedy świat daje nam tyle zagrożeń (siedzący tryb życia, zanieczyszczenia powietrza...). A można jakkolwiek zmniejszyć tego konsekwencje. Dlatego polecam zapisać się na treningi, bo wtedy ryzyko jakichkolwiek problemów ze zdrowiem jest niemal żadne.

A że sezon zimowy już w pełni, to koniecznie przejrzyjcie ofertę trenerów narciarstwa i snowboardingu:  [link usunięty] [link usunięty]

Ja już od roku trenuję regularnie na siłowni i przyznam, że jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie dawno zdecydowałam się też na to, by suplementować [link usunięty] , ponieważ zależy mi na tym, by przyrost tkanki mięśniowej stał się nieco większy.