Zaloguj się, aby obserwować  
jagielonka

Inwestowanie - do kogo się z tym zwrócić?

Recommended Posts

Poczytaj sobie Copernicus Capital opinie - wydaje mi się, że to towarzystwo powinno ci pomóc.

Jakiś czas temu co prawda mieli trochę kłopotów, ale ostatecznie wyszli na prostą z nowymi doświadczeniami.

Warto przyjrzeć się ich ofercie i wynikom z kilku ostatnich miesięcy.

Odkopuję trochę archiwalny wątek, ale mam pytanie - czy ktoś z Was inwestował samodzielnie? Jeśli tak, to w co? Z jakim efektem? I przede wszystkim, jak się do tego zabrać?

Przyłączę się do wątku, bo też mam pytanie związane z inwestowaniem pieniędzy. Czy są na forum osoby, posiadające doświadczenie jeśli chodzi o fundusze inwestycyjne? Od dłuższego czasu przymierzam się do tego tematu, przejrzałem sporo FI i zastanawiam się głównie nad tym - https://www.bphtfi.pl/klienci-indywidualni/...ph-obligacji-1/. To fundusz z relatywnie niskim ryzykiem inwestycyjnym, dlatego myślę, że na początek to dobry wybór. Co sądzicie?

Szczerze mówiąc, ciężko byłoby mi znaleźć kogoś, komu zaufałabym na tyle, żeby bez oporów powierzyć mu moje ciężko zarobione pieniądze. Wolę inwestować sama i nawet jeśli coś mi nie wyjdzie, tylko samą siebie będę mogła o to obwiniać.

Teraz poważnie zastanawiam się nad tym, żeby zacząć inwestować w monety. Wydaje mi się to naprawdę rozsądną opcją.

Kolekcjonowanie monet ma swój klimat. Już teraz chętnie zaopatrzyłabym się w gadżety w tym stylu: http://www.cezar24.pl/album-monety-skora-naklejki-p-276.html . Bo w końcu monety to nie tylko lokata kapitału, ale też bardzo przyjemne hobby.