Zaloguj się, aby obserwować  
mkrawczykowski

Strony internetowe i blogi firmowe na (prawie) każdą kieszeń

Recommended Posts

Witam serdecznie!

W temacie napisałem "na każdą kieszeń", ponieważ tak właśnie jest. Oferuję wykonanie strony internetowej w zasadzie bez względu na to, jaki masz na nią budżet. Oczywiście jeśli budżet jest większy, możemy zrobić więcej, ale niemal za każde pieniądze możesz mieć dobrze wyglądającą stronę internetową.

Jak to możliwe?

Już tłumaczę:

Nie zawsze jest konieczniść wykonywać stronę zupełnie od zera. Czasem wystarczy użyć jednego z setek gotowych szablonów graficznych i dodać do niego treść. Czasami szablon można nawet nieco dostosować do siebie. Nie raz wykonywałem już taką stronę, a jej koszt zawsze był mniejszy lub równy 300 zł.

Jeśli zechcesz, możemy skorzystać też z płatnych, bardzo profesjonalnych szablonów graficznych. Ich koszt to zwykle do 50$, czyli około 150 złotych.

Jeśli oczekujesz czegoś więcej, zapraszam do zapoznania się z ofertą na mojej stronie internetowej [link usunięty] . Zbuduję dla Ciebie stronę dopasowaną do Twoich potrzeb, również responsywną (na urządzenia mobilne), jeśli będziesz chciał/a. Koszt takiej strony jest już większy, zwykle to około 800 złotych.

Być może masz jakieś pytania. Jeśli tak, napisz do mnie - formularz kontaktowy znajdziesz na stronie [link usunięty]