Zaloguj się, aby obserwować  
wilczek174

organizowanie i aranżacja randek, kolacji, pozniej wesel.

Recommended Posts

Razem z dziewczyną mysleliśmy nad założeniem firmy usługowej która zajmowała by się aranżacją randek, spotkań towarzyskich, później wesel ( po zdobyciu jakiegoś doświadczenia) i imprez firmowych.

Na początku chcielibyśmy się skupić na organizowaniu randek..

Wszyscy wiemy jaka jest sytuacja.. ludzie mają mało czasu, pozatym nie każdy jest romantykiem.. a na każdej kobiecie robi to wrażenie, brak czasu na myślenie o tym jak zorganizować i przygotować cały wieczór, kolację, itp.. :)

Właśnie w takiej sytuacji przychodzimy my z pomysłem aby zaaranżować wyzej wspomnianą randke, spotkanie..

do tego celu mielibysmy do wynajecia (np na jedna dobe mieszkanie.. nowo urządzone, zadbane, pokój, kuchnia z jadalnią, łazienka, wiadomo- łóżko ;p).

Oczywiście w naszym zakresie była by też organizacja tego wszystkiego w innych miejsach.. np jakies romantyczne miejsca pod gołym niebem (nad jeziorem, jakaś łąka, park, itp)

do kręgu odbiorców należeli by zarówno Single którzy chcą wywrzeć na osobie na której im zależy mega wrażenie ale też osoby w związku małżeńskim (rocznica, specjalna okazja, ratowanie związku?).

Co o tym myślicie?

Oczywiście bardzo ważna w przypadku takiego interesu jest reklama. ze strona internetowa nie byloby problemu, studiuje informatyke takze bez wiekszych kosztow, we wlasnym zakresie taką strone moglbym stworzyć. pozatym reklamy w gazetach, na jakiś towarzyskich forach internetowych, no i "z ust do ust".

Myślicie że taki interes może sie udac? Prosze o opinie...

Bardzo dobry pomysł. Wiele facetów ma problem z wymyśleniem czegoś innego niż kino albo spacer. Ważne jest to, żeby wasze pomysły były na randkę były szalone. Kobiety lubią adrenalinę, zaskoczenie, pomysłowość, nieprzeciętność. Takie powinny być wasze pomysły. Sądzę, że również ważne jest to, by było to dyskretne - wszystko załatwione z facetem tak by kobieta nie wiedziała, że jakaś firma zorganizowała im randkę bo mogłoby to być przykre.

Proponuje zrobienie strony internetowej na której będzie formularz zamówienia randki. Randki będą w zestawach. Można by nawiązać kontakt z kawiarniami, hotelami, restauracjami, dostarczycielami kwiatów. Nie mam nic przeciwko temu, żeby wyglądało to trochę jak z filmu. Kolacja, wino, podchodzi facet z kwiatami i pyta o Panią XYZ.

Ważne będzie też to, żeby dostosować rodzaj randki do portfela. Nie każdego będzie stać na fajerwerki.

Kolejna rzecz. Myślę, że może to wypalić tylko w dużym mieście, w małych wiele czynników razem z mentalnością ludzi może ograniczać Twój biznes.

Życzę powodzenia bo pomysł jest świetny. Chętnie pogadałbym z Tobą o tym na priv.

GG: 5793410

Sam kiedyś nad tym myślałem i według mnie bombowy pomysł. Spróbujcie zrobić cały katalog randkowy, od zwyczajnej kolacji przy świecach, poprzez randki na łonie natury, po coś szalonego. Tak jak tomekniedzwiecki wspominał, można także nawiązać współpracę z kawiarniami, restauracjami, a może później nawet biurami podróży (taka tygodniowa randka :P), może uzyskasz jakieś zniżki, oni będą zadowoleni bo mają klientów, Wy tak samo, więc do dzieła :) Powodzenia życzę.

Dziękujemy za opinie. a Jak myslicie, mozna przy takim pomysle liczyć na jakieś dofinansowanie z UE ?

zwazajac na to ze oboje mamy odpowiednio 20 i 21 lat i studiujemy, mysle ze to by jeszcze ułatwiło sprawe.

Jak uważacie?

A gdzie studiujecie, w każdym większym mieście są jakies punkty info o fuduszach i chyba pomagają napisać wnioski (ale tego nie jestem pewna)

Gość ЯAFAŁ GEЯENT

Brawo. Przemyślcie tylko sprawę w jaki sposób dokładnie chcecie zarabiać. Jeśli chcecie na stronie www podać wszystkie możliwe aranżacje randek, to klient wejdzie na stronę, wybierze sobie co mu się podoba i już do niczego nie będziecie mu potrzebni...

Myślę, że każdego klienta należy tutaj traktować indywidualnie. Można też przyjąć za niemały pewnik fakt, że często trafi się "trudny klient".

Przyszła mi na myśl płatna infolinia. Może coś w tym kierunku?

Ja z tym wynajmowaniem mieszkania nie byłbym taki pewny, to według mnie nie jest dobry pomysł, a jego realizatorzy mogliby by być oskarżeni o stręczycielstwo. Zatrzymałbym się na organizowaniu spotkań takich uroczych randek w jakiś miłych miejscach lub odwrotnie jakis odlotowych szalonych spotkań. Mieszkanie wykorzystałbym na urocze biuro, gdzie pomawiane byłby warunki z zainteresowanymi.

Organizowanie wesel to bardzo opłacalny biznes, co pokazują dane.

Warto się nad tym poważnie zastanowić, choć wymaga określonych przygotowań.

Dobrze jest skończyć kurs, który nauczy nasz, jak wygląda ten biznes.

Poza tym warto nastawić się na sporą dawkę stresu i załatwiania wielu spraw, często na ostatnią chwilę.