Filip2

Opakowania z tworzyw sztucznych

Recommended Posts

Nie jestem pewien, ale możesz sprawdzić także ofertę firmy www.crosspack.pl. Posiadają w asortymencie m.in. folie stretch, taśmy pakowe i opakowania kartonowe. Gwarantują wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Ja jestem z nich bardzo zadowolony.

Osoby poszukujące projektanta opakowań, wykrojników introligatorskich zachęcam do kontaktu z firmą BIG PLUS http://bigplus.pl/oferta/projektowanie-opakowan Zaprojektowali mi serie opakowań podkreślające walory prezentowanego w nim przedmiotu. Są bardzo profesjonalni, każdy etap konsultowany, wizualizacja komputerowa, potem prototyp z finalnego tworzywa. Po złożeniu zamówienia, szybko otrzymuje się wycenę z terminem realizacji, wykrojniki wysyłają kurierem.

Kontakt: 
Tomasz Hojny 
„Big Plus” Ul. Pogodna 
17 34-122 Wieprz woj. Małopolskie
tel: 505-207-772 
bigplus.pl

Jeśli interesują was różnego typu worki foliowe, to sklep Folmi.pl   w swojej ofercie proponuje worki z tworzyw sztucznych np: na ekogroszek, węgiel, piasek, kamień na korę i ziemię, a także można tam kupić rękawy foliowe LDPE oraz zgrzewarki do profesjonalnego zamykania opakowań 

Kontakt
+48 888 999 304

Dzięki za polecenie. Ja od długiego czasu współpracuję z firmą www.lotio.pl/oferta. Zajmują się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych. Zamawiam stamtąd pojemniki do zasypek, buteleczki oraz wkładki na ampułki. Opakowania z polietylenu charakteryzują się wysoką trwałością, estetycznym wyglądem i bezpiecznym użytkowaniem. Jak dotąd jestem z nich zadowolony.