Zaloguj się, aby obserwować  
magdap

centrum medyczne

Recommended Posts

magdap a w jakim mieście szukasz konkretnie? Bo jeśli w Warszawie to z doświadczenia polecam MediVita ( na ulicy Rejtana 15 - Mokotów). Super miejsce, dogodne terminy, komfortowe warunki. Personel jest sympatyczny, cierpliwy i taki hmm dociekliwy, jak trzeba nie mają problemów z kierowaniem na dodatkowe badania itd. Można tu też zrobić badania związane z medycyną pracy - wszystkie formalności załatwia się w ciągu 1 dnia. 

Witam,

Mój synek niedawno miał bardzo poważy wypadek na rowerze ... połamał nogę, skręcił kostkę i mocno się poranił... było ciężko, po zdjęciu gipsu dalej bolała go noga i nie mógł się swobodnie poruszać, wtedy koleżanka z pracy poleciła mi tlenoterapię zbiegi w komorze hiperbarycznej Atamed sprawdzają się przy leczeniu różnych chorób, a w szczególności kontuzji i urazów – bardzo pomogły Maciusiowi, polecam

annameri też się leczę w MediVicie 🙂 teraz co prawda tradycyjne wizyty nie są tak dostępne jak zwykle ale korzystałam jakiś miesiąc temu z pomocy lekarza medycyny pracy 🙂 była to co prawda pomoc w ramach telemedycyny ale i tak jestem zadowolona bo uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania 🙂 fajnie, ze nawet w tak trudnych czasach dbają o swoich pacjentów 🙂

Znam tą przychodnię i bardzo sobie ją chwalę ale na szczegółową diagnostykę endometriozy musiałam iśc do szpitala medicover bo tam można zrobić sonovaginografię i są specjaliści id endometriozy na których pomoc mogę liczyć