Zaloguj się, aby obserwować  
massta

Serwis internetowy dla Osób Bezrobotnych, uczniów

Recommended Posts

A co myślicie o portalu gdzie wszystkie osoby bezrobotne będą w jednym miejscu i Pracodawcy będą mogli szukać w CV osób zarejestrowanych w portalu swoich pracowników, dodatkowo w późniejszym czasie znajdą się na nim ogłoszenia pracy i informacje jak zdobyć dotacje i zapomogi itp itd. Będzie to portal gdzie osoba bezrobotna w końcu nie będzie musiała przeszukiwać internetu i gazet żeby znaleźć pracę dzięki opcją portalu praca sama go najdzie i będzie dostawał tylko takie informacje jakie chce. Nie ruszając się z domu nie robiąc praktycznie nic oprócz czytania i wybierania ofert jakie zostaną mu przedstawione i chyba najważniejsze robiąc to za darmo żadnych opcji płatnych dla zwykłych użytkowników.

co o tym myślicie

a praktycznie na sam poczatek wystarczy mały serwer za 300zł ktoś kto zna sie na programowaniu(cms) no i grafik.

grafike sam zrobiłem bo robie stronki www pomysł mam kasy troszke też potrzebuje kogoś kto zrobił by mi do tego tz. system zarządzania treścią (CMS). jak pomysł by wypalił to można powiększyć serwer a później go uaktualniać i przy większych i częstych wejść na stronę można by było pomyśleć o zarabianiu na reklamach na samym początku