Recommended Posts

Na dzien dzisiejszy moim zdaniem jest to mało opłacalna inwestycja a przede wszytskim bardzo kosztowna. Może podaj więcej szczegółów tak abyśmy mogli się jakoś do tego odnieść i napisać nieco konkretniej swoje zdanie.

Co myślicie na temat inwestycji w ekologiczne elektrownie? Czy jest to opłacalna inwestycja?

ekologoiczne elektrownie? Człowieku... Przecież to wiąże się z niebywałymi kosztami...

Nie wiem czy Twoje [link usunięty] nie będą miały nic przeciwko oraz czy w ogóle Cie na to stać i czy dostaniesz kredyt. Jestem w sumie sceptyczny co do Twojego pomysłu. No chyba, że jesteś Kulczykiemm albo innym Biznesmanem.

ekologoiczne elektrownie? Człowieku... Przecież to wiąże się z niebywałymi kosztami...

Nie wiem czy Twoje http://www.unit4bs.pl/oferta/outsourcing-solutions/obsluga-kadrowo-placowa nie będą miały nic przeciwko oraz czy w ogóle Cie na to stać i czy dostaniesz kredyt. Jestem w sumie sceptyczny co do Twojego pomysłu. No chyba, że jesteś Kulczykiemm albo innym Biznesmanem.

A ja słyszałam,że elektrownie wiatrowe to początkowo duża inwestycja, ale później niezłe dochody.

Ciekawym pomysłem może być wybudowanie takiej hali stalowej, jak tutaj: http://www.cobouw.pl/hale-stalowe i przeznaczenie jej pod wynajem. Wydaje mi się, że popyt na takie rzeczy jest, gorzej z podażą. Jeśli ktoś ma większą ilość gotówki to czemu nie?

Ekologia jest w modzie i wszystko co z nią związane jest obecnie dofinansowane. Tak że po części się opłaca. Ale konkretnie i już od dowolnej sumy to zarobisz w wybranych biznesach, wybór, strona w stopce.

Widzę że nie za bardzo śledzicie nowości w necie. Obecnie jest druga szansa na spory pasywny dochód i to z gwarancją, na przykładzie poprzednika. Poprzednik to kryptowaluta Bitcoin, jak startował to kosztował grosze a teraz ? ponad 450$ Czyli zapewnił zysk każdemu pare tysięcy %. Sytuacja sie powtarza , teraz startuje Preiscoin, prowadzony i wprowadzany przez szwajcarskich bankierów. Czyli kasa i to duża dla każdego i na przykładzie poprzednika pewna. Teraz to już wielu za pewne nie odpuści, takich okazji jest bardzo mało. Ja juz korzystam, zresztą poczytajcie o tym - www.preiscoin.pl.tl Oczywiście pomagam na starcie.

A ja słyszałam,że elektrownie wiatrowe to początkowo duża inwestycja, ale później niezłe dochody.

Ekologiczne elektrownie to nie tylko te wiatrowe. Mam klienta, który właśnie kończy inwestycję w fotowoltaikę i będzie tę energię sprzedawał swoim najemcom, a ewentualne nadmiary sprzeda do Tauronu. Do tego na takie inwestycje można wziąć preferencyjne pożyczki z WFOŚiGW, a pewnie i z dotacjami będzie łatwo, jak tylko te się wreszcie pojawią.

W każdym razie w biznesplanie prognozy finansowe wyglądały bardzo obiecująco.

Według mnie na chwile obecną najbardziej opłaca sie inwestować w nieruchomości. Ceny nie są wygórowane a można na tym zyskać. Widziałem ze tutaj http://www.vivainvest.pl/ można sobie wyszukac bardzo fajne mieszkania. Mozna też kupić taniej a sprzedać drożej to też zyskowwa inwestycja.

Kwestia posiadania odpowiedniego budżetu, zobaczcie - http://hale.jartom.com/nieruchomosci/Nowoczesne-Centrum-Dystrybucyjne-Bialystok-2302ahhw?_ga=1.194064429.1215210252.1404207444 Inwestycje są, jest w czym działać, ale jednak zarobienie właśnie teraz porządnych pieniędzy wymaga bardzo dużego kapitału.

Popieram każde działania, które pozytywnie wpłyną na naszą planetę. Sam staram się żyć jak najbardziej ekologicznie poprzez ograniczanie zużycia wody, prądu. Jakiś czas temu zacząłem także sprzedawać przepracowany olej z mojej restauracji i mojego hotelu, który jest ode mnie odbierany i nie muszę go nigdzie zawozić. Dowiedziałem się o tym dzięki tej stronie www.bio-ekon.pl . Co miesiąc zarabiam sporo pieniędzy i mam świadomość, że wpływam pozytywnie chociaż w małym stopniu na środowisko.

każda inwestycja musi być trafiona i dokładnie przemyślana. Mój znajomy postanowił zainwestować w nieruchomosci komercyjne bo na tym można teraz sporo zarobić. Zauważyłem , ze ofert szuka tutaj http://pgnk.pl/ . To chyba jakaś nowa platforma bo wcześniej szukał w jakimś innym miejscu a tu łatwiej sie szuka.

Dobrych propozycji inwestycji przybywa. Obecnie mam wybrane jedne z najlepszych jakie można spotkać. Firmy z ponad nawet 60 - letnim stażem. Oferuję inwestycje tak dla biznesu jak i dla osób prywatnych. Zapraszam do kontaktu bezpośredniego poprzez skayp. Mój adres - janubers1 Wtedy dokładnie pokarzę co i jak, oraz wytłumaczę. Dochody kontraktowe i inne do 20 % miesięcznie. Zależnie od firmy, pakietu inwestycyjnego. Zapraszam osoby konkretne - Janusz

Szczerze mówiąc - nie wydaje mi się, żeby przy obecnej polityce unijnej Polski było opłacalne wchodzenie w taki biznes. Dofinansowania są cofane. Ja raczej skupiłbym się na robotach przemysłowych. Zresztą można podpatrzeć jak to funkcjonuje [link usunięty]