kad48

Pożyczka (kredyt) na rozpoczęcie działalności gosp.

Recommended Posts

Tak realnie - lepiej zaczynać od razu w lepszych warunkach gospodarczych.

Poczytajcie sobie o tutaj - http://dezi.pl/?jak-nie-placic-zus,10 W Uk ZUS jest dwa razy niższy, kwota wolna to 47k, a z podatku od dywidendy zwolnione jest ponad 180k. To ogromne różnice, które rocznie przekładają się na 15 tysięcy oszczędności. Więc po co droga Polska, skoro można legalnie działać w ramach UK, i tak siedząc w Polsce?

Poczekajmy jak dojdzie do większych wypłat z tytułu leczenia takich osób , na pewno coś i tam wymyślą . Ale nie twierdze ,że rozwiązania w naszym kraju są dobre i pozwalają nam spokojnie żyć . Prostym przykładem są zarobki i ceny np. Niemcy zarobią ok 1500 i u nas tak samo , tylko że tam euro .

Jeśli od razu na starcie chcemy brać pożyczkę to jest błąd. Kosztują one dużo i nie łatwo się je oddaje. Na pierwszym etapie poleca się korzystać z darmowych pożyczek. Można je znaleźć pod tym linkiem. W zakładce forum znajdziecie bardzo wiele porad oraz zobaczycie jak dobrze jest pożyczać bez kosztów. Wiele firm może z tego skorzystać. Rozpoczęcie działalności gospodarczej od zapożyczenia się to nie najlepszy pomysł. Jeszcze tutaj zobaczycie jakie są inne opcje pożyczania z niskim kosztem.

U nich: pozyczkadlazadluzonych.info można dostac pożyczkę na działalność. Mają uproszczone procedury, nie sprawdzają BIK, nie wymagają zbędnych zaświadczeń. Dają nawet 300 tys zł.

Pożyczki mogą być naprawdę korzystne dla sektora MSP.

Zapraszamy do zapoznania sie z funduszami Jeremie:

http://mambiznes.pl/forum/index.php?showtopic=4504

Pozdrawia Zespół Resulto

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny (tel. +48 783 366 476.) bądź mailowy(biuro@resulto.pl)/priv.

Górnośląskie Towarzystwo Finansowe. Kojarzycie?

Składasz wniosek, robią analizę zdolności i dalej wszystko idzie gdzie trzeba.

A przez doradcę łatwiej głównie dlatego, że nikt nie jest w stanie być na czasie ze wszystkimi ofertami.

Banków jest mnóstwo, a oferty wciąż pojawiają się nowe.

Ciekawą ofertę ma firma Janvest s.c. Udzielają pożyczek pod zastaw nieruchomości (domu, mieszkania).

Działają legalnie. Udzielają pożyczek od 15 lat. Nie weryfikują klientów w BIK, BIG czy BRKN.

Tutaj http://janvest.pl można zapoznać się z ofertą.

Jeśli nie możesz bądź nie chcesz wziąć kredytu w banku to idealnym rozwiązaniem w Twojej sytuacji będzie pożyczka społecznościowa. Ponieważ chcesz założyć firmę to sprawdź sobie CapitalClub, bo to są pożyczki tego typu skierowane właśnie do firm. Polega to na tym, że rejestrujesz się, następnie opisujesz swój pomysł na biznes, ile planujesz na to wydać (tym samym ile chciałbyś pożyczyć). Dużo od tego zależy, bo musisz przekonać inwestorów do tego, żeby w Ciebie zainwestowali. Jeśli ich zainteresujesz to masz naprawdę spore szanse na to, że znajdzie się ich odpowiednio wielu lub że zaoferują Ci proponowaną przez Ciebie kwotę. Całość jest oprocentowana, wszystko spłacasz potem w ratach ale warunki bardzo dogodne zarówno dla pożyczkobiorcy jak i pożyczkodawcy. Coraz więcej firm wybiera takie rozwiązanie, także ze względu na to, że można pożyczać wysokie kwoty.

Widzę, że już ktoś wspomniał janvest. Zgodzę się, że mają korzystne warunki. Niskie oprocentowanie, nie sprawdzają w BIK etc, nie ma ukrytych kosztów. No i nie naciągają ludzi. Poza tym o wiele lepiej się z nimi dogadać niż z bankiem - szybciej przychodzą pieniądze, nie trzeba tygodniami czekać.

W zeszłym roku brałem kredyt na rozkręcenie własnej działalności gospodarczej. Jest to kredyt dla firm, które potrzebują środków szybko i bez zbędnych formalności. O taki kredyt można wnioskować przez internet, bez konieczności wizyty w oddziale. Z tego co pamiętam, to pieniądze można otrzymać nawet w dniu pozytywnej weryfikacji umowy. Ja otrzymałem na drugi dzień. Do przyznania kredytu z decyzją online nie wymagane są zaświadczenia z Urzędu Skarbowego i ZUS-u. Znalazłem go na stronie http://www.get-money.pl/oferta/kredyty/kredyty-dla-firm na której są różne kredyty specjalnie przeznaczone dla firm, w tym właśnie ten kredyt o który piszę - kredyt na start.

Jeżeli mówimy o kredytach dla firm, szczególnie tych inwestycyjnych, moim zdaniem nie powinno się ich zaciągać bez porozumienia z doradcą finansowym. Na ogromne wsparcie w tym zakresie możemy liczyć w http://metisgroup.pl/doradztwo-finansowe , przy czym firma ta pomogła już wielu firmom w uzyskaniu dużego wsparcia finansowego. Co więcej, zawsze możemy liczyć tam na rozmowy prowadzone na zasadach partnerstwa, jak i odpowiednie podejście do każdego klienta.

To prawda, doradztw, szczególnie kredytowe jest ważnym aspektem przed wzięciem kredytu. Na tego typu udogodnienie, jak i jasne warunki kredytowe i minimum formalności możemy liczyć w przypadku https://kredyt123.pl/kredyt-dla-firm. Czasem niezbędne jest wzięcie kredytu, szczególnie gdy chcemy zainwestować w rozwój swojej firmy, a tu mamy najlepsze warunki z jakimi się spotkałam.

a czy braliście kiedyś pożyczkę w credy ? znalazłam się w chwilowym dołku i potrzebuję pilnie 5 tysięcy, wiem że w przyszłym miesiącu będę mogła w całości to spłacić, ale niestety ze względu na złą historię w bik nikt mi nie chce udzielić takiej pożyczki. W credy wiem, że udzielają wsparcia nawet osobom bezrobotnym, to i może dla mnie będzie również szansa :) 

Jeśli potrzebujcie naprawdę sporą pożyczkę to warto sobie sprawdzić ich ofertę http://monumentfund.pl  . Mają bardzo dobre warunki i cała procedura wymaga minimum formalności. Udzielają pożyczek pod zastaw nieruchomości dla przedsiębiorców oraz osób planujących otwarcie Start Up-u.  Wstępna decyzja pożyczkowa jest do 48h, a więc bardzo szybko.

Zobaczcie sobie kredyty firmowe na portalach, gdzie można sobie porównać poszczególne oferty, gdzie dostępne są porównywarki, kalkulatory. Niekiedy nie ma innego wyjścia, żeby firma mogla się rozwijać czy w ogóle ruszyć z miejsca, to trzeba zdecydować się na dodatkowe finansowanie, czy to w formie kredytu, pożyczki itp. Najważniejsze jest to, żeby wybrać najlepszą dla siebie opcje, obecnie rynek finansowy obfituje w wiele produktów finansowych przeznaczonych dla firm, także jest w czym wybierac.

Jeśli od razu na starcie chcemy brać pożyczkę to trzeba to przemyśleć i poczytać opinie. Kosztują one więcej niż w banku. Na pierwszym etapie zalecam skorzystać z darmowych pożyczek. Można je znaleźć pod tym linkiem.