Zaloguj się, aby obserwować  
Lolcjusz

Restauracja w Polsce

Recommended Posts

Mam kilka pomysłów na restaurację u nas w kraju, tylko nie bardzo ogarniam jak to prawnie ugryźć i tak dalej. Ktoś już miał może podobne doświadczenia?

Dnia 2.05.2020 o 21:18, Lolcjusz napisał:

Mam kilka pomysłów na restaurację u nas w kraju, tylko nie bardzo ogarniam jak to prawnie ugryźć i tak dalej. Ktoś już miał może podobne doświadczenia?

Dzień dobry, jeżeli interesuje Pana możliwość otwarcia lokalu gastronomicznego to zachęcam do zapoznania się z konceptem franczyzy pizerii DaGrasso. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy i partnerską atmosferę w relacjach biznesowych. Wspieramy Franczyzobiorcę na każdym etapie rozwoju inwestycji mające na celu ułatwienie startu biznesu oraz zapewnienie stałego i zrównoważonego przychodu:

• oferujemy sprawdzony know-how

• mocne wsparcie marketingowe dzięki ogólnopolskiej promocji sieci

• dostęp do projektów graficznych i materiałów marketingowych, które umożliwiają działania franczyzobiorcy w ramach marketingu lokalnego

• wsparcie szkoleniowe dla Ciebie i Twoich pracowników

• przygotowanie projektu technologicznego i aranżacja wnętrza lokalu

• wsparcie w podstawach rachunkowości biznesowej

• sprawdzony system dostaw produktów podlegających stałej kontroli jakości.

• wsparcie operacyjne Managera Regionu

Więcej informacji: dagrasso.pl/franczyza

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki DaGrasso

Proszę powiedzieć, jak to wygląda z Państwa strony, czy biorą Państwo też pod uwagę mniejsze miejscowości? Czy zakładacie, że tylko osoby chcące prowadzić działalność w dużych miastach mają szansę wnioskować o taką franczyzę?

Jeśli chodzi o gastronomie w Polsce to warto skorzystać z usług serwisu gastronomicznego. Ja korzystam z MMGastro Usługi Firma ,które wspomoże i doradzi.