Zaloguj się, aby obserwować  
Kana234

Bukmacher

Recommended Posts

Hej, znajdę tu na forum kogoś, kto zajmuje się obstawianiem meczów? Troszkę zainteresowałam się tematem ale wciąż jestem bardzo na basic poziomie, dlatego mam parę pytań. Przede wszystkim, gdzie znajdę aktualną listę działających legalnie Bukmacherów? Czy tylko ja mam takie wrażenie, że więcej jest bukmacherów, którzy działają nielegalni? Wolałabym takich unikać i nie zostać oszukana już na starcie. Jako, że interesuję się tym od niedawna to czy moglibyście dać mi jakieś wskazówki jak zacząć? Czy da się na tym zarobić realne pieniądze?  

Słaby okres sobie wybrałaś na zainteresowanie zakładami. Mamy koronawirusa więc większość rozgrywek jest po prostu odwoływana. Teraz chyba na popularności zyskuje głównie esport. To też chyba najbardziej stosowna do sytuacji, kiedy mamy pandemię namiastka zakładów. Nie owijając w bawełne, moim zdaniem firmy bukmacherskie mocno oberwały przez koronawirusa. Te, które nie zaadoptują się szybko do nowej rzeczywistości być może nawet się pozamykają. Ciekawą alternatywę przygotował STS. Stworzył BetGames, gdzie znajdziesz zakłady karciane. Masz do wyboru Pokera, Wojnę albo Bakarat. Obstawiasz w nich który zawodnik według Ciebie wygra. Poczytaj sobie więcej na tej stronce [link usunięty] Popykałem w to wczoraj i powiem Ci, że dobry fun daje 😉