Zaloguj się, aby obserwować  
propylka

Szukam technicznego co-foundera SportsTech

Recommended Posts

Cześć!

Szukam kogoś technicznego, kogoś w stylu CTO do wspólnego stworzenia SaaS, branża SportsTech.

Platforma/app, która ma za zadanie obsługiwać organizację imprez biegowych od strony softwarowej. 
Projekt powoli zaczął być realizowany, a więc co udało się zrobić?

Był prototyp aplikacji mobilnej, którą testowali sami biegacze, którzy biorą udział w takich imprezach. Feedback był mega pozytywny i sami zwracali uwagę co można zmienić/dodać.
Zaczęłam kontaktować się z organizatorami, gdzie też chętnie by skorzystali z takiego rozwiązania!  Został opracowany model biznesowy. Bieganie jest wszędzie - produkt skalowalny. 😉
Z researcher'u wynika, że jeszcze takie rozwiązanie nie istnieje - jest duże pole do popisu!
Chciałabym dalej kontynuować rozwój  z osobami z pozytywną energią, motywacją i dozą własnej inicjatywy!
Mianowicie zbudowanie MVP! Ja jestem pomysłodawcą, zajmuje się UI/UX i pozyskiwaniem klientów. Potrzebowałabym osoby/osób technicznych. Możemy zbudować większy zespół. Mam marketingowca, który ma doświadczenie w marketingu Startup na rynek amerykański i chce zaangażować się w ten pomysł. Wszystko na zasadzie współpracy. Raczej osoby z Warszawy albo takie które się tam pojawiają.

Pozdrawiam!!! 😉