Recommended Posts

Witam 😉

Pozwoliłem sobie zawrzeć 3 tematy w jednym, bo już i tak się długo zastanawiałem gdzie co powinno zostać umieszczone.  Trafiłem tu z powodu łatwego zarobienia 250zł, ale zasiedziałem się chwilę na forum to i resztę rzeczy też poruszę. Tak więc od najprostszych 😄

1. Łatwe 250zł to Azimo ( firma zajmująca się międzynarodowym transferem pieniędzy) w wersji business. Oferuje ona zniżkę 50 GBP na pierwszy przelew powyżej 250 GBP, czyli jesteśmy 250zł+. Jeżeli robicie międzynarodowe przelewy i wam się to przyda - to super, jeśli nie robicie to działa też z aplikacją monese/revolut. Wrzucam czysty link, [link usunięty]  żebyście nie myśleli, że kieruje się tylko chciwością (bo tyle samo dostaje ja za polecenie) jednak nie upoważnia on do bonusu więc zostawiam też refa:   .

2. Inwestycje, czyli Fundico. Nie wiem czy słyszeliście o tej firmie, nazwe to tak jak umiem.. Fundico odkupuje od klientów banków nieoddaną przez nie prowizję, Inwestorzy (czyli my) finansują ją fundico i po 3-9 miesiącach w zależności od tego jakie warunki zaakceptowaliśmy dostajemy kapitał +20-70% zysku. Ogólnie ja wiem, że są wypłacalni bo obserwuje ich od jakiegoś czasu, żeby nie utopić pieniędzy, ale rozumiem, ze moje niejasne zapewnienia wam nie wystarczają dlatego polecam sobie o nich poczytać. Dodatkowo jest program poleceń, jeśli jesteś z polecenia dostajesz 275zł na start a ja jako polecający 100zł. Tego 275 nie możesz wypłacić, dopóki nie wpłacisz i nie zainwestujesz 200zł w jakąś inwestycje. Najtańsza widziałem chyba za 430zł.  Wrzucam czysty link (konkretnie do wyjaśnienia jak działają) i ten z bonusem dla dwojga 😉 (oczywiście byłbym wdzięczny za skorzystanie z refa 😉 )
[link usunięty]
[link usunięty]

Forex czyli ... Fortissio. W zależności od kwoty pierwszego depozytu oferuje od  5 do 13 zabezpieczonych transakcji, czyli jak sie nie uda to hajs wraca na konto glowne. Mozna wyplacic w dowolnym momencie. "Progi" to chyba 5 bezpiecznych transakcji przy 400 euro, 8 przy 2000 euro i 13 przy chyba 9000 euro. Spread na rope to 4 pipsy, na btc 1%. Jeżeli przejdziesz na konto profesjonalne to masz mozliwosc uzywania dzwigni 200:1, bonusu inwestycyjne +150% wpłaty (ktore po dosc sporym obrocie mozna wyplacic) a także zwrot połowy spreadu, który zapłacilismy w poprzednim miesiacu. Tutaj was zaskocze, ale nie mam reflinka 😉 Jednak mam możliwość polecenia przez telefon, wiec gdyby ktos sie chcial odwdzieczyc za ta informacje i dać się polecić to piszciee na [email protected] to moj e-mail 😉 

Mam nadzieje, że nie potraktujecie mnie jak spamera 😄
Miłego poranka życzę 😉 

Edit: Krzywdzące jest strasznie to usuwanie linków. Jak coś to email :x
Edit: Ok. Linki wrzucone w moim profilu, jakby ktos chcial 😉