handlara

Potrzebny mi magazyn

Recommended Posts

Potrzebny mi magazyn - nieduży, ale jednak. Nie wiem jak się zabrać do tego tematu - szukać czegoś gotowego czy jednak spróbować coś zbudować.

Ktoś z was ma za sobą podobną inwestycję i może podpowiedzieć coś więcej?

Zobacz sobie tutaj: https://aleo.com/pl/ bo nie wiem jakie mistao cie konkretnie interesuje może jest tam jakiś przedsiebiorca, który właśnie może wynająć ci magazyn na twoje potrzeby, zobacz jakie są tego koszty, zastanów się na ile będzie ci to potrzebne, bo jeśli np. tylko na rok to bez sensu jest go budować-chyba, że tez później wynająć. musisz dobrze przeanalizować swoje potrzeby żebyś wiedział co wyjdzie Ci lepiej.

Zgadzam się w stu procentach. Badania nieniszczące prowadzi firma Draco z Gdańska. Mój mąż korzystał z ich usług i prace poszły naprawdę bardzo sprawnie. No i świadomość, ze wszystko jest na pewno w porządku bardzo budująca :)

Ja też szukam odpowiedniego rozwiazania dla znajomego, któy jest hodowcą. Potrzebuje magazynu do przechowywania zboża. Jest hodowcą zrzeszonym w Agencji Nasiennej i sprzedaje materiał kwalifikowany. Ma już jeden magazyn, ale zaczyna się robić za mały, więc próbuję mu pomóc i szukam jakiegoś ciekawego rozwiazania.

Pytanie co oznacza dla Ciebie słowo nieduży? Jak robiliśmy kalkulacje to swego czasu opłacalność stawiania nowego magazynu pojawiała się od około 600m2 więc powyżej tej powierzchni opłaca się już bez względu na inne okoliczności budować. Najlepiej to spisz sobie ceny wynajmu w okolicy oblicz koszty dojazdu i sprawdź sobie oferty od jakiś firm, które stawiają gotowe ode mnie mogę odesłać do http://mix.waw.pl/kosztorys-prac-budowlanych.html

Zdecydowanie pierwszym kryterium jest to, co chcemy przechowywać w magazynie, jak długo i czy nie potrzebujemy jakichś specjalnych warunków. W przypadku zbóż to jest bardzo istotna kwestia.

sam nie wiem czy lepiej inwestować w zakup czy budowę. Kwestia jego ile zamierza się korzystać z takiej nieruchomości i na co ma być ona przeznaczona. Poza tym trzeba też pamiętać o wyposażeniu w m.in. systemy bezpieczeństwa schmersal. Trzeba w końcu zapewnić bezpieczeństwo pracownikom oraz towarowi, który jest przechowywany i transportowany (tym bardziej jeśli ma dużą wartość!).

Ukraina. Pellety, brykiety drzewne, slonecznik, sloma, susz, otreby, olej, wegiel, torf.Od 200 zl/tona. Oferujemy stala sprzedaz pelletu Din, Din+, przemyslowego oraz brykietu RUF, Nestro, PiniKay bezposrednio z magazynow producenta po calej Ukrainie. Ceny do dogadania na miejscu produkcji. Certyfikaty eksportowe, wysoka kalorycznosc. Pakowany bigbag, worki, luz. Oplaty przy zaladunku. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Drewno opalowe, tartaczne, budowlane, domy z bala, wiezba dachowa, sklejki, parkiety, deski paletowe, europalety, pellety, brykiety, zrebki, zrzyny, trociny, kora drzewna, wegiel, torf, sloma, susz, makuch, soja, rzepak, kukurydza, slonecznik, olej itp. non-stop w okresie calego roku. Tanio Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Jak tylko masz trochę wolnych środków na koncie, to rzeczywiście warto zainwestować w magazyn. Inwestujesz raz, a potem albo sam go będziesz użytkował, albo wynajmiesz. Jakbyś szukał firmy, która ci wybuduje taki magazyn, to polecam http://www.wpip.pl/technologie/. Znają się na tym.

A nie myślałeś nad halą namiotową? Z reguły sprawują się równie dobrze, co magazyny, które czasami okazują się znacznie droższe, zarówno przy wynajmie jak ich stawianiu. Polecam w szczególności wynajęcie hali namiotowej od http://www.namiotyhalowe.pl/ . Ich ofertę charakteryzują namioty o różnej wielkości, dlatego warto abyś zainteresował się ich ofertą. - któryś z pewnością posłuży idealnie za magazyn. :)