handlara

Potrzebny mi magazyn

43 postów w tym temacie

Jak można porównać namioty do hali magazynowej :D Nikt mnie nie przekona do tego, że mają taką samą wytrzymałość, jak klasyczne magazyny

a czego ma to być magazyn? I co to znaczy mały? Co zamierzacie w nim składować? Czy macie już na oku jakieś wyposażenie, np.. regały półkowe? Od tego zależy rodzaj pomieszczenia które można zaproponować. Przy najmniejszych wymaganiach wystarczy garaż :) 

Jeśli chcesz zatrudniać ludzi to musisz wziąć pod uwagę jakość i bezpieczeństwo. To też ważne nawet jeśli sama będziesz tam pracować. Pod magazyn na pewno będziesz potrzebować dobrą lokalizację i lokal. To już kwestia indywidualna. W następnej kolejności musisz magazyn wyposażyć. Jeśli będziesz szukać regałów półkowych to najbardziej polecam Ci metalowe. Są najwytrwalsze. Dobre ma firma https://metalsistem-cbtc.pl/

Mam od nich również regały półkowe i regały na opony i polecam.

Dnia 27.03.2015 o 07:59, euforia napisał:

Jak nie duży, to może wystarczy wynajęcie albo zakupu kontenera magazynowego? To zdecydowanie tańsza opcja niż budowanie własnego, a wydaje się być równie atrkacyjna.

a jak duże mogą być takie kontenery magazynowe? paleciak na przykład tam wjedzie? Jakie regały magazynowe można tam zastosować? chyba tylko zwykłe regały metalowe półkowe, bo paletowych to ja tam nie widzę...

Jeżeli zdecydowaliście się na wynajem magazynu to będziecie potrzebowali jeszcze odpowiedniego wyposażenia do niego. Ja mogę wam polecić firmę www.totalmarket.pl, która oferuje folie do zabezpieczania palet i taśmy klejące.

Wcześniej jak i przy okazji innych wątków padło właśnie pytanie o firmę, któa specjalizuje się w dostarczaniu komplesowego wyposażenia między innymi do suszarń. Chodzi mi o piece, kotłownie kontenerowe, nagrzewnice. Tu mogę bez problemu właśnie polecić firmę http://www.gizex.com.pl/

też właśnie w kwestii oświetlenia hal, żeby to wszystko po prostu bardzo ładnie funkcjonowało to polecam zamontować oświetlenie LED http://www.toram-systems.eu/ ta firma takie dostarcza. Jest to praktyczne, bo właśnie generuje małe koszty.

Właśnie w kwestii takiej, że potrzebne jest oświetlenie, nawodnienie, ogólnie instalacje w magazynach, obiektach typowo rolniczych czy hodowlanych to polecam firmę Toram Systems. Łatwo ich znaleźć w sieci. Mają bardzo fajną ofertę, mam pewność że bardzo dobrze dopasowaną do potrzeb takich klientów.

Jeśli tylko mamy fundusze - zdecydowanie lepiej postawić coś swojego. Wynajem na dłuższą metę nie jest opłacalny. Ciężko samemu oszacować koszty takiej inwestycji dlatego polecam zgłosić się do firmy Commercecon o darmową niezobowiązującą wycenę. To sprawdzony wykonawca hal stalowych magazynowych, takie sprawdzają się najlepiej. 

Warto rozejrzeć się za dobrą firmą, która oferuje wynajem powierzchni magazynowej. Ja na przykład korzystam z usług www.nieten.net.pl z Pruszkowa. Przechowują towary neutralne i artykuły spożywcze niewymagające przetrzymywania w chłodni.

Na spokojnie - SOLID HALE.

Sprawdzony wykonawca, który działa w tej branży od dawna, ale bardziej chodzi o to, że mają za sobą mnóstwo realizacji.

Jeśli tylko wszystko będzie zaplanowane z głową, to zrealizują wam halę w 100 proc. zgodną z oczekiwaniami.

Generalnie w tej branży największe znaczenie ma dbałość o perfekcję. Hala musi być solidnie wykonana - wtedy będzie służyła, a nie sprawiała problemy. 

A masz już pomysły na wyposażenie do tego magazynu? Przede wszystkim pomyśl o dobrej jakości paletach, bo będzie to niezbędne do przewożenia towaru ;) Swego czasu tez szukałem dostawcy palet i wtedy korzystałem z uslug fajnej firmy https://paletymarki.pl/

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się