rysiek_mela

regały magazynowe i przenośniki Wielkopolska

Recommended Posts

Szukam porządnej i solidnej firmy z dobrymi cenami, która produkuje regały magazynowe oraz przenośniki z woj. Wielkopolskiego. Potrzebuje urządzić hale produkcyjną dla branży przemysłowej. Byłbym rówież wdzięczny jeżeli ktoś z Was podzielił się opiniami na temat firmy transmag z Bogucina. Zamówienie opiewa na wysoką sumę, więc chciałbym się doinformować. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

A tak przypadkiem wózka widłowego nie potrzebujesz?

Bo z tego co wiem, to w takich systemach magazynowych ciężko pracować bez.

A jeśli chodzi o wybór- to nie jest on jasny, ponieważ inaczej się pracuje na silniku elektrycznym a inaczej na wysokoprężnym.

Warto przeczytać http://inzynieria.com/cat/1/art/43518/z-si...-widlowy-wybrac za nim jakikolwiek kupicie.

A tak przypadkiem wózka widłowego nie potrzebujesz?

Bo z tego co wiem, to w takich systemach magazynowych ciężko pracować bez.

A jeśli chodzi o wybór- to nie jest on jasny, ponieważ inaczej się pracuje na silniku elektrycznym a inaczej na wysokoprężnym.

Warto przeczytać http://inzynieria.com/cat/1/art/43518/z-si...-widlowy-wybrac za nim jakikolwiek kupicie.

Dzięki ale wózki już mam, chodziło mi tylko o regały magazynowe.

Szukam porządnej i solidnej firmy z dobrymi cenami, która produkuje regały magazynowe oraz przenośniki z woj. Wielkopolskiego. Potrzebuje urządzić hale produkcyjną dla branży przemysłowej. Byłbym rówież wdzięczny jeżeli ktoś z Was podzielił się opiniami na temat firmy transmag z Bogucina. Zamówienie opiewa na wysoką sumę, więc chciałbym się doinformować. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Mogę polecić firmę, która obecnie działa na całą Polskę.

Konkretnie Dexion Polska:

http://www.dexionpolska.pl/ - tutaj jest ich oferta, pozwolę sobie dać linka abyście mogli się zapoznać. Jakiś czas temu zamawialiśmy u nich zestaw mebli magazynowych ( rozbudowywaliśmy firmę).

Ogólnie mają duże doświadczenie , wszystkie meble posiadają odpowiednie normy oraz certyfikaty ( co było dla nas bardzo ważne ponieważ jesteśmy na etapie starania się o ISO - a tutaj na wszystko praktycznie zwracają uwagę).

Mój mąż prowadzi magazyny i zamawia z tej firmy m.in regały. Zawsze był z nich zadowolony, choć tak jak we wszystkim opinie mogą być podzielone. Wszystko co sprzedają jest bardzo solidnie i ceny nie należą do najbardziej wygórowanych. Generalnie warto.

Mój mąż prowadzi magazyny i zamawia z tej firmy m.in regały. Zawsze był z nich zadowolony, choć tak jak we wszystkim opinie mogą być podzielone. Wszystko co sprzedają jest bardzo solidnie i ceny nie należą do najbardziej wygórowanych. Generalnie warto.

Dnia 13.12.2017 o 19:51, MonikaWaw napisał:

Ze swojego doświadczenia najbardziej poleciłam firmę https://metalsistem-cbtc.pl/

Znam ich produkty i są bardzo dobre jakościowo.

a jakiego rodzaju są ich regały do magazynu? Na czym polega ich wyjątkowość? Czy to prawda że oferują transport na terenie całego kraju?

Ukraina, Kijow. Wspolpraca, kontakty handlowe Polsko-Ukrainskie.  Zapraszamy do zapoznania sie z naszym rynkiem nieruchomosci, a takze ze sfera inwestycyjna. Gospodarstwa i grunty rolne, lesne, agroturystyczne; domy, mieszkania, dzialki budowlane; lokale uzytkowe, obiekty handlowo-komercyjne zlokalizowany w okolicach Kijowa zamieszkalym przez okolo 5 mln. ludzi.  Mozliwosc wynajecia powierzchni w 60 najwiekszych centrumach handlowych miasta. Udzielanie pomocy przy rekrutacji pracownikow i wynajmie mieszkan. Wyszukiwanie producentow, odbiorcow, dostawcow i kooperantow. Kampanie ogloszeniowe w mediach ukrainskich. Dystrybucja materialow reklamowych. Korespondencja handlowa. Tlumaczenia, uslugi doradcze, prawnicze, adwokackie, reklamowo-poligraficzne, audyt, ksiegowosc, rejestracja spolki oraz przedstawicielstwa. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych.  Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: nieruchomosci@ukr.net    Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

A korzystacie w swoich firmach ze sprężarek powietrza? Jedną z bardziej mi znanych i oferujących urządzenia wysokiej jakości firm są kompresory powietrza tłokowe i śrubowe marki Almig https://www.almig.pl Oferują sprzedaż sprężarek oraz kompresorów. Gwarantują wysoką jakość sprzętu i obsługi a także serwis co jest bardzo istotne. Ktoś z Was miał okazję z nich też korzystać? A może z jakichś innych, które są godne polecenia?