Zaloguj się, aby obserwować  
ursam

Drukarka do biura

Recommended Posts

Przywiązywaliście dużą uwagę do zakupu drukarki w waszej firmie? Przez pierwsze dwa miesiące korzystałem ze zwykłej drukarki, kupionej po przecenie, ale szybko okazało się, że nie jest ona stworzona do tak intensywnej pracy i zwyczajnie padła. Dlatego tym razem chcę postawić na coś sprawdzonego, tylko nie wiem jak podejść do tego tematu, bo jak patrzyłem na ceny takich kserokopiarek, to przyprawiają o zawrót głowy 😕

Kupując drukarkę do firmy, trzeba mieć na uwadze, to jak dużo masz zamiar z niej drukować, jaka jakość jest Ci potrzebna oraz by była jednak trochę lepsza pod względem jakości wykonania, ponieważ to również ma ogromne znaczenie. Alternatywą dla zakupu nowej drukarki, może być np dzierżawa od jakiejś firmy. 

Myślałem trochę nad dzierżawą, ale przeczytałem sporo negatywnych opinii na ten temat i jakoś przestałem szukać dalej. 

Jeszcze kilka lat temu, dzierżawa nie była tak popularna, więc też ceny były wygórowane, jednak teraz sytuacja mocno się wyrównała. Dzięki dużej konkurencyjności można dorwać mocny sprzęt, w stosunkowo korzystnych ofertach. 

No dobrze, a czy może ktoś orientuje się jak wygląda sytuacja w Katowicach? Są tam jakieś sprawdzone firmy zajmujące się dzierżawą kserokopiarek? 

Jest nawet kilka takich firm, jednak tylko nieliczne warto brać po uwagę, a jedną z nich jest na pewno dzierżawa kserokopiarek Katowice u https://www.copyrem.pl/dzierzawa-kserokopiarek/, nie tylko ze względu na niskie ceny i dobry sprzęt, ale przede wszystkim ze względu na jakość usług, bo mało gdzie można liczyć na tak wykwalifikowaną pomoc serwisową. Wszystkie usterki naprawiane są w ciągu kilku godzin, więc żadne przerwy i opóźnienia w realizacji zleceń się nie pojawiają.