Zaloguj się, aby obserwować  
jagielonka

Gierki w pracy - macie czas?

Recommended Posts

Macie czas na to, żeby zagrać w pasjansa albo jakąś gierkę przeglądarkową w pracy?

Ja czasami spędzam przerwy przy komputerze i wtedy włączam coś prostego http://dogry.pl/hero-zero żeby trochę się oderwać od pracy.

W tej grze wraz ze swoim wiernym towarzyszem możemy zostać bohaterami wypełniając kolejne zadania.

Średnio na czasie te gry. Przecież teraz wszyscy grają w LoL, WoT i Pokemony na https://gamehag.com/ Nie dość, że są tam najnowsze i najbardziej topowe gry, to jeszcze masz świetne ułatwienie, bo dzięki rejestracji na gamehagu dostajesz podczas gry bonusy i nagrody za wypełnianie podstawowych misji. To świetna sprawa, zresztą sam się przekonaj.

Jak szef przyłapie, to może być po pracy :) W domu wolę grać np. w https://www.morele.net/wiadomosc/wiedzmin-3-krew-i-wino-data-premiery-wymagania-trailer/2802/ niż w pracy, w jakieś gry przeglądarkowe.

Fajna sprawa, też lubię tę grę. W ogóle jak będziece grać, to najpierw sprawdzajcie portal gamehag.com, bo jeśli się u nich zarejestrujecie, to otrzymacie dodatkowe złoto, skiny i inne bonusy tylko za to, że będziecie wykonywać proste zadania. Dzięki temu dużo prościej przechodzi się na kolejne poziomy :)

Ja na takie typowe granie nie mam czasu, ale zazwyczaj przez telefon dokonuje jakiegoś zakładu bukmacherskiego. Raz, dwa a wieczorem oglądając mecz, sprawdzam wyniki. Fajna zabawa. Jakby ktoś chciał poczytać to polecam:  [link usunięty]

Ja gram w Margonem w wolnej chwili, zazwyczaj wieczorami, mam czas i na gry;)

Jakby ktoś szukał gier przeglądarkowych, nie wymagających instalowania aplikacji to polecam tu zajrzeć:

[link usunięty]

Na upartego czas by się znalazł, ale jednak kosztem innych obowiązków. No i moim zdaniem to jest jednak oszukiwanie pracodawcy. Postaw się na jego miejscu i zastanów, jak byś zareagowała, gdyby twój pracownik grał w gry w pracy.

nie, u mnie prędzej posłucham sobie czasami muzyki, jako dopełnienie pracy na   [link usunięty]   carl cox niz pogram, u mnie w pracy na gre nie ma czasu niestety.