Zaloguj się, aby obserwować  
ernest

Inwestycja w mieszkanie

Recommended Posts

Na mieszkaniach można sporo zarobić. Ja na razie nie posiadam wystarczającej kwoty ale jeśli ktoś ma to polecam nowe mieszkania na ulicy Lazurowej w Warszawie http://ncinvestment.pl/lazurowa-166 sprzedaż już ruszyła, bloki znajdują się niedaleko planowej stacji metra, otrzymacie przestronne mieszkania wraz z komórką lokatorską. Poczytajcie sobie więcej na ich stronie.

To dobry pomysł, w szczególności, jeśli upatrzysz sobie jakieś mieszkanie deweloperskie. Masz pewność, że zostało wykonane z zachowaniem standardów i nie będziesz musiał zajmować się jego gruntownym remontem po poprzednim właścicielu. A pieniądze w końcu się zwrócą z nawiązką. Czy to przez wynajem, czy zmiany rynkowe. Tutaj już tylko kwestia Twojego wyczucia :D Sam zastanawiam się nad zainwestowaniem w mieszkanie na Saperskiej 30 w Poznaniu http://saperska30.pl/ .  Zapowiada się konkretna inwestycja, więc chciałbym mieć w tym mały udział :P Akurat jestem spod Poznania, więc w razie problemów mógłbym szybko zainterweniować.

Widziałem, że ktoś wrzucił informację o inwestowaniu w luksusowe mieszkania w młodzi, to ja Wam do tego dołożę  Sopot. Takie mieszkania kupicie od agencji nieruchomości Russjan na stronie http://www.russjan.com/sopot-mieszkania,15,pl.html Co tam to da? W Sopocie wynajmiecie mieszkanie przez cały rok za duże pieniądze, a więc inwestycja będzie się szybko zwracała. 

Można oczywiście ale czy na studentach da się zarobić? Lepiej chyba kupić mieszkanie w dobrej lokalizacji o wyższym standardzie, np na Woli na osiedlu Nowe Odolany i zarabiać na wynajmie całkiem przyzwoite pieniądze, można w ten sp[osób bardzo łatwo spłacić kredyt

Moja siostra tak właśnie zrobiła i zainwestowała w mieszkanie we Wrocławiu. Jest to dobra inwestycja, która daje jej dodatkowy dochód. Z racji tego, ze sporo podróżuje i nie ma czasu na zajmowanie się wynajmem w ostatnim roku przekazała te działania firmie Wynajem Bezpieczny, który prężnie działa właśnie we Wrocławiu. Firma ta zajmuje się poszukiwaniem najemców, kontrolowaniem mieszkania i wszelkimi sprawami związanymi z wynajmem, a siostra otrzymuje comiesięczną kwotę ustalona w umowie niezależnie od tego czy w mieszkaniu aktualnie ktoś mieszka czy też nie. Dodatkowym plusem takiego wynajmu jest to, ze najemca ma w umowie ustalone ubezpieczenie od wszelkich wyrządzonych przez niego szkód co daje gwarancję, że mieszkanie jest w stanie idealny. 

A to fajnym miejscem do zamieszkania jest na pewno http://www.asadevelopment.pl/ to fajny i dobrze położony apartamentowiec. Dobra jakość, wyrzystane widać dobre materiały i budynek robiony przez firmy które znają się na swojej robocie. To od razu się przekłada na jakość wykończenia. Jak dla mnie dobre rozwiązanie na pewno warto się zapoznać.

Inwestowanie w mieszkania czy domy to zawsze pewna i stała inwestycja. Jak jesteście tym zainteresowani to warto udać się do agencji nieruchomości i podpytać o mieszkanie lub dom na sprzedaż. W ten sposób dowiecie się, co obecnie jest dostępnego na rynku, w co warto zainwestować. Przede wszystkim warto szukać lokum w dobrej lokalizacji, żeby potem nie mieć problemów ze sprzedażą albo wynajmem mieszkania. 

Teraz nieruchomości stają się coraz bardziej popularną formą inwestycji. Osobiście jestem za tym, żeby inwestować w mieszkania/domy na peryferiach miast, gdyż to właśnie tam decyduje się zamieszkać coraz więcej osób. Przykładem może być choćby ta lokalizacja pod Poznaniem http://pblechbud.pl/domy/ z bardzo fajnymi domami szeregowymi.

Moim zdaniem inwestycja w mieszkanie to również odpowiedni i ciekawie zrobiony remont. Właśnie dlatego w swoim mieszkaniu postanowiłem na ściany położyć Fototapety 3D. Po tym jak zobaczyłem takie rozwiązanie u swoich znajomych stwierdziłem, że nie dopuszczam innej możliwości jeśli chodzi o aranżację. Świetne tapety tego rodzaju możecie zobaczyć w sklepie dekowizja.pl. Na prawdę mają ogromny wybór wzorów i rozmiarów, a do tego bardzo korzystne ceny!

My wynajmujemy obecnie mieszkanie, w którym mieszkaliśmy przed przeprowadzką do domu. Jest to stałe i pewne źródło dochodu - w Warszawie nie brak chętnych na wynajem mieszkania. Dlatego rozważamy zakup drugiego - już stricte inwestycyjnie. W oko wpadła nam np. inwestycji Bartycka 85 dewelopera APM Development, którą aktualnie rozważamy. Sprawdzony deweloper jest w końcu bardzo ważny przy zakupie :) 

Aktualnie buduje się naprawdę wiele bardzo nowoczesnych osiedli i apartamentowców, szczególnie w dużych miastach. Warto sprawdzić tego typu inwestycje http://wan.com.pl/ , bo faktycznie takie mieszkania mają swoją wartość, jednak ta wartość na pewno przez lata jeszcze nie spadnie, a nawet wzrośnie i możemy zrobić świetną inwestycję teraz w takie mieszkanie, przeznaczając je na przykład za kilka lat pod wynajem. Co o tym sądzicie? 

Dnia 17.09.2017 o 14:41, kubas33 napisał:

Nie lepiej kupić coś pod wynajem dla studentów?

Też można, ale wtedy najlepiej kupować nieduże mieszkanie i blisko metra, takie jak te na osiedlu od Atal na Targówku, wiadomo że nieduże mieszkanie się cieszą największą popularnością wśród studentów bo dla nich liczą się najbardziej koszty

A nie lepiej zainewstować w dom ? Teraz bardzo modne są  domy z drewna   Te domy są ekologiczne. A do tego koszta postawienia domu dewnianego są sporo niższe od domów murowanych, a i czas postawienia krótszy. Biorąc pod uwagę ceny mieszkań w dużych miastach, to taki dom moim zdaniem jest dużo lepszym rozwiązaniem. 

Grunt do dobry pośrednik, który odpowiednio zajmie się tym  tematem.  Ja sprzedawałem swoje mieszkanie i wynająłem do tego agencję nieruchomości http://legra.biz/ i finalizowałem już po miesiącu za bardzooo dobra cenę.  Jak  ktoś szuka dobrego biura nieruchomości  to oni zajmą się  tym odpowiednio.