Zaloguj się, aby obserwować  
ernest

Inwestycja w mieszkanie

Recommended Posts

Z doświadczenia mogę polecić krakowski Fronton - działają na rynku od wielu lat i budują nowoczesne i funkcjonalne osiedla. 

Uważam, że warto zainwestować w mieszkanie, moje m2 na osiedlu pod dębami na Białołęce to dobrze ulokowana gotówka. Nie stoi puste bo je wynajmuje więc co miesiąc konto zasila odpowiednia sumka. Po opłaceniu czynszu całkiem sporo zostaje, więcej niż by mi dali na lokacie w banku.

Też chce mieć takie mieszkanie ale zależy ma na dobrej lokalizacji dlatego biorę pod uwagę zakup mieszkanie w kamienicy na Pradze na Stalowej 27, blisko stąd do metra a do centrum też nie jest daleko, latem można dojechać  w 15 min rowerem

Dnia 14.02.2020 o 13:30, edran napisał:

Jeżeli planujecie inwestować w mieszkania to w pierwszej kolejności powinniście rozejrzeć się za jak najlepszą firmą deweloperską w swojej okolicy. Warto inwestować w sprawdzone nieruchomości, zamiast kupować konta w worku. Ja osobom z okolic Rzeszowa mogę polecić inwestycje firmy deweloperskiej [link usunięty] Sam zakupiłem od nich dwa mieszkania i jestem z nich bardzo zadowolony.

Masz rację! Trzeba zacząć od sprawdzenia dewelopera. Koniecznie obejrzeć jego wcześniejsze inwestycje i dopiero wtedy podejmować decyzję. Przed zakupem mieszkania zajęło mi to dużo czasu, ale uważam, że warto. Mój wybór padł na 

[link usunięty]

Myślę, że wyróżniają się na trójmiejskim rynku nieruchomości pod wieloma względami i z czystym sumieniem polecam.