klarowna

Hala do wynajęcia - dobry interes?

Recommended Posts

Jeśli konstrukcje stalowe tu będą dominować, to firma http://www.stalkon.waw.pl zda rewelacyjnie egzamin. Ponieważ firma fachowo zajmuje się projektowaniem i konstrukcją hali stalowych, będzie jak najbardziej odpowiednia.

To właśnie wszystko zależ od tego, co w tej hali ma być dobione. Można mieć pomysł, wynająć właśnie dobrą firmę, która projektuje i wykonuje linie technologiczne/produkcyjne i produkować. Mogę wam zarekomendować taką firmę http://www.unterschuetz.pl/ zajmują się montażem takich rzeczy. Znam ich wiele realizacji i śmiało mogę polecić, również do bardzo specjalistycznych linii.

Ja uważam, że garaż też może być dobrym pomysłem  na biznes. Ostatnio sąsiad wymieniał bramę garażową, którą znalazła na tej stronie  [link usunięty]  , odmalował wnętrze i będzie chciał wynająć.  Uważam to za bardzo dobry pomył, jak ma stać pusty i niszczeć.

A ja mogę polecić tereny inwestycyjne, które są dostępne tutaj  [link usunięty]  Jest ich wiele, dostępnych na terenie całej Polski. Takie rozwiązanie chyba będzie najlepsze, ponieważ tego nam potrzeba. Sam nad tym myślałem, ale wydaje mi się, że to jeszcze nie mój czas. Ale dla innych to dobra możliwość.

Ostatnio co raz więcej firm oferuje takie  [link usunięty]  , które się po prostu wynajmuje, moim zdaniem jest to świetne rozwiązanie , no i przede wszystkim dość tanie, także dla początkujących przedsiębiorców czy jeśli takich którzy chcą hale na jakiś czas to pomysł idealny. 

Aby zachęcić potencjalnych nabywców do skorzystania właśnie z Twojej hali powinieneś zaopatrzyć ją w jak najwięcej elementów, która ich przyciągnie. Nie mówię tylko o wyposażeniu, ale takich smaczkach jak chociażby wentylacja.  [link usunięty]  wykonali porządny system instalacyjny, właśnie zdobiący halę którą rzuciłem pod wynajem. :)

Jak najbardziej - myślę, że to świetny pomysł! Jeśli szukałbyś firmy, która mogłaby dla Ciebie wznieść tą halę, skontaktuj się z przedsiębiorstwem http://www.metaltech.pl/ która na rynku jest od wielu lat i ma w ich budowie niemałe doświadczenie :-).

Wcześniej padło pytanie o firmę projektującą i wykonującą tak zwane przenośniki taśmowe i inne wyposażenie hal. Tu wam mogę więc zarekomendować jak najbardziej taą firmę , jak Śpiewak http://www.spiewak.pl/ takie właśnie wyposażenie magazynów to ich domena. Są na rynku już wiele lat, więc jak najbardziej warto się z nimi skontaktować.

JARTOM pozwala zainwestować w fajnych lokalizacjach, w sensie - przejąć takie lokalizacje. Ogólnie pod tym względem rynek przeszedł totalną metamorfozę. 

W wielu miejscach można trafić doskonałe okazje, zazwyczaj na bardzo dobrych warunkach.

Analogicznie w dużych miastach. Kwestia taka, czy rynek to wszystko wykorzysta. 

Ukraina. Deski, elementy, tarcica 50mm nieobrzynana iglasta, lisciasta od 150 zl/m3 w roznych klasach jakosci odpowiednio zapakowana i gotowa do transportowania. Stolarstwo, obrobka plyt meblowych, produkcja mebli. Proponujemy szeroka oferte wyrobow skrzyniowych wykonywanych z wysokiej jakosci plyt wiorowych, laminowanych z wykorzystaniem frontow MDF, okleiny naturalnej. Meble funkcjonalne z litego drewna charakteryzujace sie trwaloscia i latwoscia uzytkowania, konserwacji oraz wysokim poziomem estetycznym. Szeroki asortyment produkcji mozna nabyc w sieci salonow meblowych, hurtowni patronackich. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

W mojej opinii to dobry interes. No ale wiadomo, wszystko wyjdzie w praktyce. Na takiej hali przyda się profesjonalne wyposażenie, podstawą będą wózki widłowe. Łap namiar na http://www.ipz.com.pl/ , u nich znajdziesz wózki renomowanych producentów, przeróżne modele, do różnego rodzaju prac na hali.

Obserwujcie cały czas bazy JARTOM. Mało się tego pojawia?

Co trochę macie nowe wolne hale w różnych lokalizacjach, wszystko do przejęcia na bardzo dobrych warunkach.

Zresztą - wiele z tych hal nie wymaga wyłożenia większego kapitału, są gotowe do prowadzenia tam działalności.

Nie znam rynku lokalnego który interesuje autora wątku ale nie sądze żeby hala magazynowa była dobrym pomysłem na inwestycje. Jesli już bym taką mial i nie miał co z nią zrobić to owszem, można próbować na niej zarobić. Ale kupować/budować taką w tym celu to nie wydaje mi sie opłacalne.

Potwierdzam obserwowanie baz JARTOM.

Naprawdę w tym momencie lista hal, jakie są gotowe do przejęcia, jest bardzo długa.

W każdym regionie można znaleźć nieruchomości, które można przejąć na bardzo dobrych warunkach.

Wiele hal jest gotowych do prowadzenia biznesu, bez większych inwestycji.

To dobry okres na takie przejęcia.

No pewnie, że dobry. Na początku trzeba tylko ją wybudować. Ich projektowaniem, produkcją i nadzorem nad pracami zajmuje się firma Commercecon z Konstantynowa Łódzkiego. Z pewnością koszt budowy hali stalowej jest niższy niż w przypadku hali murowanych, co również przemawia na korzyść.

Ale po co budować, skoro po bazach JARTOM widzisz, jaki ogrom hal jest teraz gotowych do przejęcia? No właśnie.

Nie ma sensu budowa od zera. Wiele hal nie wymaga nawet specjalnej inwestycji.

Cóż... jeśli tylko obserwujecie bazy JARTOM to atrakcyjne hale magazynowe znajdziecie od zaraz.

Opcji jest całe mnóstwo, kwestia taka, na jakiej lokalizacji wam zależy.

Bo jednak hale są w różnym stanie, w odmiennym przygotowaniu.

Norma.

W pierwszej kolejności uważam, że warto zapoznać się z ofertę konkurencji. Jest wiele firm na rynku, które niewątpliwie mają ciekawe rozwiązania w tym zakresie. Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://www.namiotyhalowe.pl/ . Mają tam różne namioty w sprzedaży i na wynajem. 

JARTOM, już pokazywałem. Skoro wolnych hal magazynowych jest aż tyle, to po inwestować w budowę kolejnych?

To pozbawione sensu. Tym bardziej, że wiele z dostępnych na rynku hal można przejąć na wyjątkowo dobrych warunkach.

Tak wyglądają rynkowe realia.

Mysle, ze wynajem takiej hali zawsze będzie opłacalnym pomysłem. Pamietaj tylko, aby ją odpowiednio wyposażyć. Na pewno przyda się dobra rozdzielnica elektryczna, dlatego juz teraz podrzucam sprawdzony namiar na godnego zaufania producenta http://www.vertom.pl/ .

Ale o tym właśnie pisałem. Patrz na JARTOM. Firmy mają ogromne możliwości do przejmowania istniejących nieruchomości.

Jeśli ktoś myśli o długoterminowym biznesie to nie wejdzie w wynajem, bo to pozbawione sensu.

Lepiej od razu inwestować we własną halę, tym bardziej że te wyceny są teraz sensowne.

I tak, i nie. Moim zdaniem optymalnym rozwiązaniem jest korzystanie z tego, co aktualnie oferuje rynek – czyli wielu realnych okazji. JARTOM mam 99 proc. polskich hal w swojej bazie. Jeśli komuś realnie teraz zależy na zrobieniu dobrej inwestycji, to na pewno mu się to uda. Tak wyglądają rynkowe realia.