klarowna

Hala do wynajęcia - dobry interes?

Recommended Posts

Nie wiem, co się Wam bardziej opłaca, bo widzę, że wokół tego kręcą się posty, ale nie wyobrażam sobie wynajmować jakiejś zapyziałej starej hali. Zależy, kto jakim budżetem dysponuje, ale szczerze daleka jestem od podejmowania decyzji typu opłaca/nieopłaca, bo w przypadku hali zmiennych jest więcej. Od współpracuję z Protan Elmark i patrząc na to, jakim zainteresowaniem cieszą się ich hale, myślę, że znam odpowiedź na pytanie co warto ;) Nasi klienci są zawsze zadowoleni, a są wśród nich fabryki, warsztaty, rolnicy. 

Jestem zdania, że to wciąż jest opłacalny biznes z niezłym potencjałem. Warto tylko zadbać o kwestie prawne - wiele ludzi, jak mi się zdaje, nieco o tym zapomina. Wszelkie umowy o wynajem powinny być sporządzone profesjonalnie i precyzyjnie. Z tego też względu najlepiej chyba jest po prostu zadbać o posiadanie odpowiednich prawników. Zobacz sobie na przykład tych z kancelarii http://suwka.pl - prawo nieruchomości to ich konik z tego, co widzę. Na pewno pomogą Ci uniknąć paru przykrych niespodzianek na gruncie prawnym.

Owszem taka hala to dobry interes, ale często ludziom bardziej opłaca sie budowa własnej , niż wynajem. Jeśli zdecydujesz się jednak na budowę, to pamiętaj, aby dobrze sprawdzić czy materiały metalowe, z których ją budujesz są dobrej jakości. Pomoże w tym np. akredytowane laboratorium http://www.metrotest.com.pl/.

Hale to m ożna wynająć bez problemu, więc sam nie wiem, jeśli jej potrzebujesz to lepieej by było wynająć, mogę Ci polecić zaufaną firmę Max hale, u mnie kontak z nimi zawsze bezproblemowo, a z warunków umowy się wywiązywali, także duży plus dla nich