optimusnaczelny

Gdzie zorgnizować spotkanie biznesowe?

Recommended Posts

Kiedyś powiedziałbym, że Amber Room - ale ostatnio głośno wokół tego miejsca jest.

Inne ciekawe BW Portos na Mokotowie. Mają tam też kameralne sale VIP, menu też jest ok.

Poza tym można liczyć na dyskrecję. Wszelkie dane kontaktowe masz na http://www.bwportos.pl/

Ośrodek w Zielonej Polanie- [link usunięty] Spokojnie i przyjemne miejsce nad Sanem. Mają salę konferencyjną na 100 osób. Spokojnie możesz zorganizować tam spotkanie. Po spotkaniu macie do dyspozycji mnóstwo atrakcji- basen, sauna, kort tenisowy.

Miejsce spotkania biznesowego nie jest tak istotne jak sam jego przebieg. Nie ulega wątpliwości, że spotkania biznesowego są nudne "jak flaki z olejem". Czy można to jakoś zmienić? Myślałam, że nie, ale trafiłam na bardzo fajny artykuł http://blog.macrologic.pl/1786-dane-analiza-systemowa-budzetowanie-recepta-na-nudne-spotkania-biznesowe. Na początku myślałam, że to tylko taka pisanina, ale jak sobie wszystko przemyśleć to może się to sprawdzić. Co sądzicie?

Przecież takich miejsc w dużych miastach jest całe mnóstwo stolicy akurat nie znam, ale w przypadku Wrocławia od jakiegoś czasu wynajmujemy sobie salę w Glamour bardzo przyjemny lokal idealnie nadający się pod tego typu spotkania. Co do szczegółów to najlepiej się kontaktować bezpośrednio z nimi - http://glamour-wroclaw.pl/ w każdym razie miejsc na pewno nie brakuje, ale dobrze wybrać takie, które będzie nam odpowiadało.

Faktycznie w dużych miastach nie brakuje miejsc, w których to można spotkać się z klientami biznesowymi. Przy czym jeżeli chodzi o Pomorze, idealnym wręcz wyborem będzie bez wątpienia jest Q Hotel Gdańsk . Znajdziemy tam bowiem nie tylko sale konferencyjne o najwyższych standardach, ale co więcej możemy dodatkowo skorzystać ze specjalnej oferty przerw kawowych, obiadowych, a nawet kolacji.

Tak jak Monika66 uważam, że Pomorze to bardzo dobre miejsce na spotkanie biznesowe czy konferencje. Świetnie się ostatnimi czasy rozwija i robi się tam naprawdę duża baza profesjonalnych miejsc do organizacji tego typu biznesowych eventów. Ja miałem ostatnio okazję być na konferencji w Hotelu Lubicz w Ustce i musze przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Nie musieliśmy martwić się ani o rzutnik, ani o bezprzewodowy internet, ani o odpowiednie nagłośnienie sali. Do tego pyszna kawa, elegancki poczęstunek i przede wszystkim przepiękne, eleganckie wnętrza. Jednym słowem - polecam!

Jesli miejsce w Warszawie to tylko Centrum Żoliborz  [link usunięty]  Organizowałam w tym miejscu konferencję i mogę powiedzieć, że znajduje się ono w  super lokalizacji - zieleń, obok metro, dużo miejsc parkingowych. Same sale posiadają miły wystrój oraz są wyposażone w sprzęt. Obsługa zawsze chętna do pomocy.  Przerwy kawowe i lunch tak smaczne, że nie ma potrzeby szukania lokali w okolicy (chociaż i tych nie brakuje). 

Ukraina. Stale dostepne surowce drzewne. Tanio Czernihowski obw. Gospodarstwo lesne oferuje drewno okragle w klodach 2m roznej grubosci. Cena od 15 zl/m3. Sosna, jodla, brzoza, olcha, osika, klon, dab itp. Drewno opalowe, zrzyny, zrebki, okorki, trociny, wiory stolarski, wyrzynki-klocki pozostajace po obrobce drewna. Na potrzeby wytwarzania energii odnawialnej, przemyslu zwiazanego z lesnictwem, produktow jego przerobu. Surowiec drzew lisciastych i iglastych do produkcji celulozy, plyt wiorowych, drewnopochodnych. Zaglebie tartaczne Lasow Panstwowych, rejon silnej koncentracji meblarstwa, producentow europalet, podkladow, biomasy, pelletu, brykietu, wegla, roznych galezi przemyslu drzewnego. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych.  Telefon: +380505806241 (polsk.),   E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net   Skype:IgorKijow   
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

W centrum zdecydowanie warto wybrać się na lunch do restauracji Akademia, kusi mnie smakowitym menu i przyzwoitymi cenami. No i jest na Różanej, po drodze mi do domu :)

Ja na spotkania biznesowe zawsze wybieram Restaurację Akademia i nigdy się nie zawiodłam. Oryginalny klimat, spokój, wyśmienite jedzenie, dobra obsługa. Według mnie te miejsce ma same zalety. Gorąco polecam!

Uważam, że spotkanie biznesowe powinno być wcześniej zaplanowane i zorganizowane w miejscu już sprawdzonym, żeby nie "spłoszyć" klienta. Od dłuższego czasu organizuję takie spotkania w Restauracji Akademia na Różanej i przyznam szczerze, że jestem zachwycony. Nie spotkałem się dotychczas z tak profesjonalną obsługą, która spełni wszystkie moje życzenia i sprawi, że spotkanie będzie wyglądać tak, jak to sobie zaplanowałem. Za każdym razem staram się próbować nowych rzeczy ale myślami i tak wracam do obłędnego i niezastąpionego steku z polędwicy wołowej w sosie pieprzowym. Po prostu niebo w gębie! Desery próbowałem już wszystkie i każdy ma w sobie coś wyjątkowego. Gorąco polecam!

A znacie może ofertę [link usunięty] ? Bo szukam czegoś niedaleko granicy czeskiej na spotkanie z czeskim kontrahentem i ta miejscówka wydaje mi się całkiem przyzwoita.

Spotkanie biznesowe - a czy macie coś konkretnego aby zaoferować osobom biznesu ? Firmom ? Gdzie mogą bezpiecznie uzyskiwać dochody pasywne w granicach 5 do 9 % miesięcznie. [ licencja bankowa ] Jeśli ktoś zainteresowany dochodami pasywnymi, inwestycjami [ bez ograniczeń ] to zapraszam pracapewna@gmail.com 

A ja miałam przyjemność byc tam w tym roku, całkiem niedawno zresztą i nic się nie zmieniło - wciąż jest to sympatyczne miejsce do szkoleń. Nie moloch, w starej kamienicy, ale nowoczesnie, dobra obsługa i kawka. Da się wytrzymać pare godzin. Na pewno tam wrócimy, bo współpraca przebiegała bardzo dobrze.

Zdecydowanie warto w restauracji, oczywiście nie jakiejś pierwszej lepszej. Ja zanim zaprosiłem klientów do Restauracji Akademia, najpierw musiałem wybrać się tam na obiad rodzinny i sprawdzić, co mają w karcie, jak smakuje, jak z obsługą i ogólny wygląd jakie zrobi wrażenie. Przyznam, że się zawiodłem, ale nie na restauracji...tylko na sobie, że nie wiedziałem o tym miejscu wcześniej! Jedzenie rozpływa się  w ustach, sznycel cielęcy z jajkiem sadzonym to był prawdziwy kosmos. Żona zamówiła sandacza w sosie jajecznym i również mówiła, że przepyszne. Na deser pyszna prawdziwa kawa, ser Pijana Koza i sernik Akademia. Nie sposób opisać jakie to wszystko było przepyszne. Cieszę się ogromnie, że znalazłem miejsce, w które bez wątpliwości mogę zabrać zarówno moją rodzinę jak i ważnych dla mnie klientów. 

Zdecydowanie warto w restauracji, oczywiście nie jakiejś pierwszej lepszej. Ja zanim zaprosiłem klientów do Restauracji Akademia, najpierw musiałem wybrać się tam na obiad rodzinny i sprawdzić, co mają w karcie, jak smakuje, jak z obsługą i ogólny wygląd jakie zrobi wrażenie. Przyznam, że się zawiodłem, ale nie na restauracji...tylko na sobie, że nie wiedziałem o tym miejscu wcześniej! Jedzenie rozpływa się  w ustach, sznycel cielęcy z jajkiem sadzonym to był prawdziwy kosmos. Żona zamówiła sandacza w sosie jajecznym i również mówiła, że przepyszne. Na deser pyszna prawdziwa kawa, ser Pijana Koza i sernik Akademia. Nie sposób opisać jakie to wszystko było przepyszne. Cieszę się ogromnie, że znalazłem miejsce, w które bez wątpliwości mogę zabrać zarówno moją rodzinę jak i ważnych dla mnie klientów. 

Ja byłam na takim spotkaniu biznesowym w bardzo ładnym hotelu Solec pod Warszawą w Hotelu Solec.  Na miejscu czekała na nas bardzo ładna sala szkoleniowo konferencyjna, czyste i pachnące pokoje i restauracja w której mogliśmy skosztować bardzo dobre jedzenie.