Zaloguj się, aby obserwować  
elacara

Suplementy

Recommended Posts

Jak masz duży stres na co dzień to się zastanów nad suplementacją witaminową, głównie grupa B, można dodać coś z witaminą D3, K2, ale to już opcjonalnie. Dlaczego? Zyskasz więcej siły, to jest zauważalne bardzo szybko. U nas, w tym polskim klimacie bez suplementacji wszyscy ludzie nerwowi chodzą. Widać to na ulicach. Skąd brać i czerpać wiedzę o nowoczesnej suplementacji? Tutaj https://skladzikzdrowia.com/, jeden z ciekawszych blogów i sklepów ogólnie z polskimi suplementami głównie.

przez długi czas brałam suplementy na włosy chciałam aby przestały mi wypadać i stały się miękkie oraz błyszczące... jednak efekty były marne.. koleżanka z pracy poleciła mi zmienić farbę do włosów na naturalną, chodziło jej o farbę producenta Color&Soin która nie ma w składzie amoniaku i dzięki temu nie niszczy struktury włosa, a także nie uczula. Kupiłam i użyłam, doskonale pokryła stary kolor, dodatkowo włosy stały się miękkie i ładnie się błyszczą. Użyłam jej już 4 krotnie i widzę, że stan moich włosów bardzo się polepszył 🙂

Suplementy to naprawdę dobre rozwiązanie. Szczególnie polecam te z Diagnosis. Jest to internetowy sklep medyczny, który ma bardzo szeroką ofertę. Z pewnością, każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Zależy co się rozumie przez suplementy. Jeżeli mówimy o chemicznych specyfikach, które niestety są ogólnodostępne w aptekach i to na wyciągnięcie ręki, to jak najbardziej nie są dobrym rozwiązaniem. Chemiczny skład, moim zdaniem, musi mieć jakieś skutki uboczne, nie uwierzę że nie ma. Są jednak zarówno w aptekach, jak i niektórych drogeriach, suplementy o naturalnym pochodzeniu - na przykład spirulina, pyłek kwiatowy itd. Są to naturalne środki o bardzo długiej historii w medycynie ludowej. Sama korzystam z dobrodziejstw natury i wszystkim polecam :) W okresie jesienno-zimowym robię sobie na przykład miesięczną kurację z pyłków kwiatowych, łyżeczkę pyłku mieszam w szklance wodzie i zostawiam do rana pod przykryciem - rano chlup do dna :) Jeżeli szukasz jakiejś dobrej diety, żeby zrzucić zbędne kilo lub po to, by po prostu lepiej się poczuć to spróbuj diety ketogenicznej - sama ją stosuję już od ponad roku i jestem zadowolona przede wszystkim ze względu na lepsze samopoczucie. Ciężko tu w skrócie napisać na czym ona polega, na pewno jest bardzo zbalansowana i nie wyklucza mięsa, chociaż ogranicza jego spożywanie. Możesz wygooglać info na jej temat, tu masz tez trochę na ten temat: https://siedemosmych.pl/dieta-ketogeniczna-dla-kogo-jest-wskazana/ Trzymam kciuki za wytrwałość :)