Zaloguj się, aby obserwować  
skarbnica

Leasing bez bik czy pożyczka na auto

Recommended Posts

Potrzebna mi pożyczka na auto na 40 000 złotych - trudno taką znaleźć więc zastanawiam się nad leasingiem bez bik - czy ktoś korzystał z takiego rozwiązania?

Jaka oferta i gdzie szukać?

Potrzebna mi pożyczka na auto na 40 000 złotych - trudno taką znaleźć więc zastanawiam się nad leasingiem bez bik - czy ktoś korzystał z takiego rozwiązania?

Jaka oferta i gdzie szukać?

Ja bym się w Leasing bez bik nie pakował. Czytałem o tym ostatnio i znacznie taniej wypada pozyczka na auto bez bik, na stronie tutaj http://www.polskiepozyczki.com.pl/ masz takie pożyczki, wysokie pozyczki bez bik - może z nimi warto się skontaktować?

leasing podobno wychodzi około 30% drożej niż pozyczka.

Ja bym się w Leasing bez bik nie pakował. Czytałem o tym ostatnio i znacznie taniej wypada pozyczka na auto bez bik, na stronie tutaj [link usunięty] masz takie pożyczki, wysokie pozyczki bez bik - może z nimi warto się skontaktować?

A Ty Pasek korzystałeś z tej firmy?

Czy oni ofertę dla klientów mają na takich zasadach jak w tym kalkulatorze na swojej stronie?

Jesli tak to wychodzi to naprawdę taniooo

Także potrzebuję pozyczki bez bik na samochód, około 20 000 złotych - czy w tej firmie warto się starać w ogóle o pożyczkę?

Proszę o opinię.

Ok ja mam pozytywną odpowiedź w sprawie tej pożyczki od tej firmy ABIS - także już pozytywne wrażenie.

Jesli chodzi o ofertę to przez telefon podali mi mniej więcej jakie koszty takiej pożyczki i jak sprawdzam w innych firmach to tutaj raczej jest najtaniej.

Czekam teraz tylko na ofertę :)

Tutaj macie jeszcze opinie o ABIS:

http://pozyczkioferty.pl/forums/topic/abis-pozyczki-opinie-2/

http://splatapozyczki.pl/szybka-pozyczka/abis-opinie-klientow/

http://kredythipotecznyforum.pl/forum/pozyczki-bez-bik-opinie/opinie-o-pozyczkach-w-abis-koszty-i-opinie-klientow/15/

Tutaj macie jeszcze opinie o ABIS:

[link usunięty]

[link usunięty]

[link usunięty]

O dzięki za opinie.

Ja mam już ofertę, powiem wam, że z tych wszystkich ofert pożyczek bez bik, tych wysokich pożyczek bo na auto potrzeba około 30 000 złotych to oferta w tym Abis jest najatrakcyjniejsza.

A widziałaś ofertę leasingową na http://www.rl.com.pl/? Moim zdaniem jest naprawdę atrakcyjna. Też niedawno zastanawiałam się nad wzieciem kredytu na samochód ale ostatecznie zdecydowałam się na leasing. Kredyt jakoś do mnie nie przemawia, z resztą nie dostałabym kredytu na auto które mi się podoba.

Ja bym się w Leasing bez bik nie pakował. Czytałem o tym ostatnio i znacznie taniej wypada pozyczka na auto bez bik, na stronie tutaj http://www.polskiepozyczki.com.pl/ masz takie pożyczki, wysokie pozyczki bez bik - może z nimi warto się skontaktować?

Ok ja także dostałem ofertę od tej firmy na leasing i wydaje mi się, że to najlepszy pożyczka bez bik na auto :)

Zdecydowanie lepiej poradzić się doradcy finansowego, aby nie wpakować się w jakieś dziwne umowy. Ja mam swojego [link usunięty] jak by ktoś szukał zostawiam linka. Sporo firm tylko czeka aby z nas zedrzeć, a umowy pisane sa małym druczkiem.

Na 40 tysięcy to możesz dostać pożyczkę w JanVest. Fajna firma pożyczkowa, bo dają niskie oprocentowanie, nie dodają żadnych kosztów, ani nic. Umowę możesz sobie na spokojnie w domu przeczytać. No i, to chyba najwazniejsze, nie sprawdzają w bik, więc czas otrzymania pieniędzy się skraca.

No jasne, doradca pewnie pomoże. I weźmie prowizję niemałą :D Serio, nie lepiej samemu zrobić rozpoznanie? :) Tak jak mówiłem wcześniej, taka firma jak Janvest daje do domu umowę do sprawdzenia, możesz sobie samemu poczytać, zapytać ich, jeśli coś nie jest jasne, przeszukać internet. Wątpię, żeby ktoś, kto szuka pożyczki bez BIK (czyli zapewne osoba zadłużona) miał pieniądze jeszcze na doradcę.

Oczywiście, że dostaniecie finansowanie z negatywnym BIK.

Kontaktuj się z http://leasing24.poznan.pl/ Opisz sytuację. Finansowanie na bank dostaniesz, pytanie na jakich warunkach.

Owszem, nie wszyscy udzielają finansowania osobom z negatywnym bikiem, ale na pewno nie jest tak, że w takiej sytuacji nie otrzymacie żadnego finansowania. 

I wy naprawdę finansowanie dostaliście? Jakie dokładnie były warunki? I jak negatywne wpisy mieliście?
To były przypadkowe grosze, czy faktycznie znaczne zadłużenie?

To kilkaset złotych opóźnienia w płatnościach, mieliśmy problemy finansowe.  Ale to bez znaczenia, bo firmy, które przyznają ten leasing, po prostu nie mają dostępu do BIK, więc nawet nie mają jak tego sprawdzić. Nie podam ci z pamięci procentów i kwot, ale byliśmy rzeczywiście zadowoleni. 

Firma mojego ojca nie dostała leasingu ze względu na BIK. Przekazałam kontakt. Jeśli faktycznie dostaną finansowanie, to wam potwierdzę. Trochę niewiarygodnie to brzmi, ale być może to prawda.

Zapewniam cię, że finansowanie dostaniesz. Pytanie jedynie na jakich to będzie warunkach. Banki odpadają, ale od jakieś firmy środki będziecie mieli przyznane.

Bez napinki - pod względem wymogów wiele się zmieniło, a też firmy kształtują pod tym względem swoją politykę tak, jak im odpowiada. 

Wstępną odpowiedź mają pozytywną - zaskakujące. W sumie to mnie wyśmiał, kiedy dałam propozycję puszczenia wniosku.
Wygląda na to, że dostanie leasing pomimo negatywnego BIKu. Załatwia już papiery. Jest mocno zaskoczony.

A widzisz? Raz jeszcze - nawet w ekstremalnych sytuacjach radzę rozmawiać z nimi - http://leasing24.poznan.pl/

Pomogą. Bez względu na parametry, no chyba że przesadziliście. Ale ogólnie pod każdego można dopasować jakiś sensowny leasing.

Działajcie. 

Tak, potwierdzam. Nie wiem z czego to wynika, ale rynek musiał się mocno odmienić, skoro dają finansowanie z negatywnym BIKiem, firmom nowym i takim, które wykazują straty. Przecież to mocno ryzykowne, prawda? 

Czy to ważne? Firmy są różne. Jedne decydują się na mocne ryzyko, a inne je maksymalnie ograniczają.

Są również banki, gdzie ograniczenia są odgórne i finansowania nie dostanie klient z negatywnym BIKiem.

Ale zawsze znajdzie się ktoś, kto tego finansowania udzieli. Kwestia warunków. 

Jak już zakupicie auto to jako ciekawostkę mogę dodać, że jeśli będziecie chcieli zakupić opony to polecam sprawdzić tutaj:  [link usunięty]   od wielu lat sprawdzona firma, która ma bardzo dobrą renomę, sam u nich kupuję od bardzo dawna. 

ciężko powiedzieć, my teraz w peugeocie na firmę braliśmy ( bo wyprzedaże i sporo taniej są auta) ale to gotówkowo płaciłem. W każdym razie czego nie wybierzesz to zerknij sobie na te promocje bo mega się opłacają auta teraz