Zaloguj się, aby obserwować  
klarowna

Potrzebna rada od prawnika

Recommended Posts

Dnia 21.10.2014 o 21:19, klarowna napisał:

Znacie może jakichś prawników, do których można wysłać mejla i poprosić o konsultację online?

Zależy mi też, żeby to nie były drogie porady...

klarowna, napisałaś już całą masę czasu temu, nie wiem, czy temat jest aktualny, ale chyba najlepiej napisać. czego dotyczy sam problem. Może i nawet ktoś tu by odpowiedział:)

Radzę udać się do kancelarii prawnej, która przede wszystkim specjalizuje się w konkretnej dziedzinie prawa. Tutaj https://grzybkowskiguzek.pl/kancelaria-prawnicza-oferta jest namiar na dobrych prawników z Poznania. Warto sobie tam zerknąć, poczytać i ewentualnie umówić się tam na spotkanie.

Dobry i doświdczony radca prawny z Rzeszowa to Pani Wojciechowska oraz wspólniki z kancelarii prawnej  [link usunięty]  . Podeśli do mojej sprawy fachowo i bardzo mi pomogli!

Jak właśnie ma być sprawdzony radca prawny, który ogarnia swoją pracę sprawnie, zgodnie z prawem, jest doświadczony i ogólnie taki „do życia” to zwracam uwagę na panią Agnieszkę Niklas Słodzinka. Pani prowadzi właśnie bardzo dobrą kancelarię i generalnie właśnie można na niej polegać. Warto zajrzeć na stronę jej [link usunięty]

Dobrych prawników lub radców prawnych mamy w kraju sporo. Najprościej wyszukać z poziomu wyszukiwarki kancelarie ze swojego miasta po frazach [link usunięty] lub podobnej i sprawdzić opinie.

Jeżeli mieszkacie w okolicach Lublina i rozglądacie się za profesjonalną kancelarią prawną, która może wam pomóc to skontaktujcie się z http://www.kancelariaadwokackalublin.pl Pracują tam profesjonaliści, którym można zaufać.

Takie usługi obecnie świadczy coraz więcej adwokatów, więc wydaje mi się że wystarczyłoby po prostu wpisać w google i tyle. No ale jak już szukacie dobrego adwokata, to ja znam świetną kancelarię, tyle że oni chyba nie świadczą takich usług. Tak więc w Gliwicach znajduje się kancelaria adwokacka Wojas Pawlak i warto z nimi nawiązać kontakt.

tez uwazam, że to juz powoli standard, sama korzystam z usług kancelarii JST, do adwokata Tomaszczyka dzwoniłam wnielokrotnie jesli potrzebowalam porady prawnej

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą kancelarią prawną. Jeżeli rozglądacie się za czymś konkretnym w okolicach Lublina to polecam wam http://www.kancelariaadwokackalublin.pl Tam spotkacie się z profesjonalną obsługą prawną.

Wszystko zależy od tego czego ma dotyczyć porada prawna. Jeśli jesteś ze Szczecina lub okolic to  wejdź na stronę  [link usunięty]  Pani Agnieszki Juchno-Marcjan i jej kancelarię. Pomogli mi już kilka razy. Mogę polecić

Trzeba iść do kancelarii. Wcześniej jednak radzę się umówić telefonicznie, żeby nie tylko nie czekać w kolejce, ale również trafić do odpowiedniego prawnika. Oczywiście najlepiej udać się do kancelarii, gdzie teoretycznie będzie odbywała się sprawa. Piszę "teoretycznie", bo sama się przekonałam, że nie to nie jest takie proste. We Wrocławiu jest taka kancelaria Klisz i Wspólnicy, która ma dobrych prawników i jakby się sprawa odbywała w Gdańsku czy Poznaniu, to też bez problemu to zrobią.

Jeżeli mieszkacie w okolicach Lublina i rozglądacie się za odpowiednia kancelarią adwokacką, która może wam pomóc to polecam wam skontaktować się z http://adwokatlawecka.pl/ Tam otrzymałem niezbędną pomoc, której potrzebowałem.

Ja korzystam z porad kancelarii JST, konkretnie z usług mecenasa Tomaszczyka, jak mam jakiekolwiek wątpliwości to z nim sie kontaktuje, bardzo rzeczowy i dokładny człowiek

Szczerze mówiąc nie wspominam dobrze porad pro bono.. uważam, że za dobrego prawnika trzeba zapłacić. Kto z nas chciałby pracować za darmo, hm? A jeśli już kogoś mam polecić to kancelarię, o której już była mowa wyżej - Klisz i Wspólnicy. Z tego co się orientuję to oni robią konsultacje online. Ja zawsze wolę stacjonarnie i widzieć kogoś na żywo 🙂

Tak, zgadza się, mają w swojej ofercie konsultacje online. Swoją drogą Klisz i Wspólnicy to fajna kancelaria, która idzie z duchem czasu. Ja chyba nie lubię tych "tradycyjnych" form i nadąsanych prawników.

Znacie może jakichś prawników, do których można wysłać mejla i poprosić o konsultację online?

Tomasz Tomaszczyk, kancelaria JST z Warszawy. Polecam, bo bardzo dobrze się z nimi współpracuje

Jak dla mnie bardzo dobra ofertę ma biuro w Szczecinie, która znajduję się   na Błogosławionej Królowej Jadwigi 33/5 u Pana mecenasa Wojciecha Chmuraka. Warto zapoznać sie z ich ofertą na stronie i umówić się na spotkanie. 

Znam doskonale tą  kancelarię bo kilka razy miałem okazję korzystać z porady prawnej w tym biurze u Pana Chmuraka w Szczecinie.  Zawsze otrzymywałem konkretna pomoc i takich specjalistów warto polecać. 

Krakowska kancelaria prosperitas, reprezentuje frankowiczów w sądach przeciwko bankom. Mailem wysyłasz scan umowy z bankiem którą analizują (bezpłatnie!) i dostarczają raport po którym podejmujesz decyzję czy chcesz wstąpić na drogę sądową z bankiem. Istnieje też możliwość zapłaty honorarium do czasu wygrania sprawy, ale tego już się nie da załatwić mailowo. 🙂