Zaloguj się, aby obserwować  
skarbnica

Gdzie pożyczka na 10 000 złotych dla zadłużonych

Recommended Posts

Gdzie pożyczka na 10 000 złotych dla zadłużonych - czy ktoś zna jakąś firmę, która udziela takich pożyczek dla osób zadłużonych?

Potrzebuje tej kasy na już - proszę o pilny kontakt.

Gdzie pożyczka na 10 000 złotych dla zadłużonych - czy ktoś zna jakąś firmę, która udziela takich pożyczek dla osób zadłużonych?

Powiem CI, że dla osób zadłużonych to ciężko znaleźć pożyczkę...

Sam kiedyś szukałem na 10 000 złotych pożyczki a miałem wpis w biku i nie znalazłem tak więc jak byś coś dostał gdzieś na dobrych warunkach to daj znać.

Ja ostatnio czytałem o pożyczkach w firmie ABIS - http://www.polskiepozyczki.com.pl/ - firma udziela pożyczek aż do 50 000 złotych i do 10 lat spłaty - więc może tam sprawdź?

Na jednym forum wyczytałem też, że pomagają osobom zadłużonym, mają dział, który pomaga wyjść z długów czy coś takiego - opinie nawet w porządku to chyba warto się skontaktować. Tutaj masz kilka opinii:

http://kredythipotecznyforum.pl/forum/pozyczki-bez-bik-opinie/opinie-o-pozyczkach-w-abis-koszty-i-opinie-klientow/15/

http://pozyczkainternet.pl/pozyczki-pozabankowe-przez-internet/opinie-o-pozyczkach-abis/

http://pozyczkioferty.pl/forums/topic/abis-pozyczki-opinie-2/

Ja ostatnio czytałem o pożyczkach w firmie ABIS - [link usunięty] - firma udziela pożyczek aż do 50 000 złotych i do 10 lat spłaty - więc może tam sprawdź?

Na jednym forum wyczytałem też, że pomagają osobom zadłużonym, mają dział, który pomaga wyjść z długów czy coś takiego - opinie nawet w porządku to chyba warto się skontaktować. Tutaj masz kilka opinii:

[link usunięty]

[link usunięty]

[link usunięty]

Ok dzięki Pasek za podpowiedź.

Faktycznie poczytałam opinii o tej firmie i sporo osób pozytywnie wypowiada się na ich temat, sporo osób też chwali się, że dostali tutaj pożyczkę dla zadłużonych tak więc i ja skłądam wniosek o pożyczkę.

Dam znać jak mi odpiszą i czy w ogóle udzielą mi pożyczki bo mam trochę długów...

Ok dzięki Pasek za podpowiedź.

Faktycznie poczytałam opinii o tej firmie i sporo osób pozytywnie wypowiada się na ich temat, sporo osób też chwali się, że dostali tutaj pożyczkę dla zadłużonych tak więc i ja skłądam wniosek o pożyczkę.

Dam znać jak mi odpiszą i czy w ogóle udzielą mi pożyczki bo mam trochę długów...

Ja też kontaktowałem się z firmą abis - wysłałem wniosek o pożyczkę i w sumie same pozytywne opinii.

Dam znać jaką ofertę mi przedstawili

Ja ostatnio czytałem o pożyczkach w firmie ABIS - [link usunięty] - firma udziela pożyczek aż do 50 000 złotych i do 10 lat spłaty - więc może tam sprawdź?

[link usunięty]

[link usunięty]

[link usunięty]

odpisali pozytywnie i już nawet przygotowali dla mnie ofertę pożyczki- bardzo dobre warunki.

POLECAM

Zresztą opinie mówią same za siebie, mało teraz firm które oferują takie pożyczki ale jednak sie zdarzają :)

Ofertę którą dostałem jak na 10 000 złotych dla zadłużonych jest bardzo dobra.

Nie sądziłem, że można spodziewać się taki nisko oprocentowanej pożyczki :)

POLECAM

Jeżeli potrzebujesz kredytu, nie wiesz gdzie zainwestować swoje wolne środki bądź potrzebujesz ubezpieczenia. Nie martw się, pomożemy!

Skontaktuj się z naszym doradcą, z którym wybierzecie optymalne rozwiązanie, rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Help Finanse.

Zapraszamy

Odsyłaj tutaj - http://forum-pozyczkowe.com/

Nie od razu jedna oferta, tylko szukanie w większej ilości ofert. W przeciwnym wypadku możeci wtopić na prawdę sporą kwotę.

Warto porównać oferty firm pożyczkowych których jest coraz więcej w ostatnim czasie, ze swojej strony zapraszam na www.polecampozyczke.pl znajduje się tu aktualizowana porównywarka ofert ponad 20firm pożyczkowych. Poznasz warunki cenowe oraz przyznania, a kiedy wybierzesz najlepszą możesz natychmiast przejść na stronę pożyczkodawcy w celu złożenia wniosku.

Jedyna rada dla osób zadłużonych potrzebujących pożyczyć większą kwotę, to pożycza pod zabezpieczenie ruchomości lub nieruchomości. W wielu miastach są specjalizujące się w tym firmy i przy dobrym zabezpieczeniu, to taki [link usunięty] wcale nie jest drogi.

Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z powagi sytuacji i dotrzymywać wszelkich terminów płatności. W przypadku opóźnień można wpaść w niezłe kłopoty.

Proszę do mnie śmiało pisać - myślę, że powinienem móc pomóc: mateusz.kiszlo@bpiconsulting.com.pl

Jeśli miałabym się wtrącić to osobiście nie uważam, że szukanie tak wysokiego kredytu będąc osobą zadłużoną to dobry pomysł. Już samo spłacanie kredytu kolejnym jest błędnym kołem, a jeśli potrzebujesz 10tyś na to by je wydać to szczerze odradzam. Wiele ofert, które zostały Ci tu polecone mają drobne druczki i ukryte pułapki przez które będziesz otrzymywać coraz częstsze wezwania do zapłaty a odsetki będą rosnąć. Owszem, istnieją teraz firmy, które działają według zasady jaką jest miekka [link usunięty] i są bardziej wyrozumiałe wobec dłużników, pomagają dług rozłożyć na raty jednak zawsze lepiej jest zapobiegać niż leczyć… tym bardziej, że ty już masz co leczyć;)