Zaloguj się, aby obserwować  
viktoria34

Remont domu

Recommended Posts

[link usunięty] [link usunięty] .  Super firma świadcząca usługi elektryczne na terenie Trójmiasta i okolic. Mega profesjonaliści z rozsądnymi cenami i dobrym podejściem do klienta. U mnie migiem wykonali robotę.

Zawsze jak biorę się za remont to chcę coś więcej zmienić i tak samo było tym razem. Kupiłem maskownice do karniszy ściennych w sklepie podlogi24  jest ich duży dostęp, zajrzyj, a na pewno coś dla siebie wybierzesz. 

U większości ludzi tak jest, bo w trakcie tego remontu decydujemy sie jeszcze na coś, albo jak to się pospolicie mówi - wychodzi to w praniu. Tak było w naszej kuchni, którą można powiedzieć, że już wyremontowaliśmy. Zmiana planów dotyczyła szafek i okazało się, że dobrą podjęliśmy decyzję. Zabudowa pod sam sufit dała mi więcej miejsca i mogliśmy pozwolić sobie na większy bar śniadaniowy. Teraz pozostało mi już tylko kupić resztę akcesoriów i w ogóle wyposażenia ale to nie jest już problemem, bo wystarczy, że zajrzę do superwnetrze.pl. Już mam wrzucony do koszyka chlebak kuchenny i kosz na śmieci, którego nie muszę chować gdzieś do szafki, bo wygląda  świetnie.

Skoro remont domu to przede wszystkim zmiana starej instalacji, docieplenie budynku i zmiana sposobu ogrzewania budynku. I tu najlepiej sprawdzą się pompy ciepła, tym bardziej, że są na nie spore dofinansowania. Produceni pomp jak np. A-Pic Design pomagają we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem dofinansowania. 

też w tym roku robiliśmy generalny remont mieszkania, zmienialiśmy meble, podłogi i drzwi 🙂 tym razem zdecydowałam się na takie wykonane z litego drewna 🙂 zamówiłam je bezpośrednio u producenta, w firmie Kris Drzwi. polecam bo jakość wykonania jest bardzo solidna a przy tym ceny mają bardzo przyzwoite 🙂

My niedługo zaczynamy remont mieszkania, dosłownie wszystko zmieniamy, okna, drzwi, podłogi, i właśnie największym dylematem dla mnie jest podłoga. Spodobały mi się  [link usunięty] , brzmi to bardzo ciekawie, czy ktoś ma taką podłogę ? Z opinii wynika że są takie panele bardzo trwałe i łatwe w użytkowaniu.