Mala320

Jak w siebie zainwestować mając zdolności matematyczne?

Recommended Posts

Witam wszystkich, jestem absolwentką kierunku matematycznego o specjalności finansowej. Studia nie wiele mi dały oprócz rozwinięcia umiejętności analityczno- obiektowego myślenia. Chciałabym zainwestować w siebie i podnieść swoją pozycję na rynku pracy, lub założyć własną działalność ale nie bardzo wiem w jakie "uderzyć" kursy aby zrobić sobie dobrą pozycję na rynku pracy.  Aktualnie pracuję 5 lat w korporacji przy raportowaniu lecz taka praca nie daje mi satysfakcji zawodowej- zarobki przeciętne oraz brak możliwości awansu. Proszę o szczere podpowiedzi biorąc pod uwagę moje predyspozycje: dokładność, umiejętności liczenia, analizowania i wyciagania wniosków. Proszę o konkrety jakie kursy są godne uwagi, nad jaką branżą się zastanowić oraz jakich specjalistów brakuję chcąc zarabiać dobre pieniądze w obecnych czasach. Dodam na marginesie, że język angielski jest u mnie na bardzo niskim poziomie. Jest to kwestia samozaparcia więc jak najbardziej biorę pod uwagę doszkolenie.

Z góry wielkie dzięki, Pozdrawiam :)

Dobre biuro wirtualne www.optioffice.pl udostępniają prestiżowy adres biurowca w Warszawie. Oferują kompleksowe wsparcie sekretarskie, administracyjne, prawne i księgowe. Odbiorą pocztę, powiadomią o niej i w razie potrzeby odeślą pod wskazany adres. Zeskanują maile, umówią na spotkanie lub je przesuną w Twoim imieniu. Dodatkowo biuro wirtualne Warszawa www.optioffice.pl można skorzystać z profesjonalnie przygotowanych sal konferencyjnych dostępnych na godziny. Otrzymujesz rónież numer telefonu stacjonarnego, numer faksu oraz w razie potrzeby w Twoim imieniu wypełnią i złożą wnioski do KRS i US . Warto wynjąć biuro wirtualne Warszawa www.optioffice.pl bo mają niskie ceny i elastyczne warunki dopasowane do potrzeb klienta. Biuro wirtualne Warszawa www.optioffice.pl wspierają swoich klientów na każdym etapie prowadzenia ich działalności, by mogli odnieść sukces i realizować swoje marzenia.

Czyli pracujesz jako analityk danych. Gdybyś zebrał ze 3-4 kolegów z umiejętnościami analizy danych, modelowania i programowania to by można było utworzyć fajny byznes. Gdybyś szukał wspólnika to daj znać (budowałem modele statystyczne, teraz jestem programistą), bo sam bym miał ochotę na coś takiego, ale nie znam zaufanych ludzi, z podobnymi umiejętnościami i ambicją.