Zaloguj się, aby obserwować  
Lukier43

DRUKOWANIE 3D BIZNES

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Mam na imie Lukasz i szukam osob chetnych(moze wejscia do spolki) do otworzenia firmy zajmujacej sie swiadczniem uslug druku 3d, skanowania do druku 3d oraz prototypowanie do druku 3d. Branza jest bardzo rozwojowa i w Polsce rosnie ona 30% w skali roku. Ciekawym faktem w temacie druku 3d jest fakt ze w te branze zainwestowal Michal Solowo jeden z najbogatszych polakow. Miejscem docelowym jest miasto Nowy Sacz aczkolwiek jestem otwarty na inne lokalizacje na poludniu Polski. Posiadam juz troche wiedzy na temat tej branzy oraz mam zarejstrowana dzialalnosc gospodarcza oraz pozyskalem juz pierwsze kontakty. Zapraszam do kontaktu zainteresowanych.

Dobre biuro wirtualne www.optioffice.pl udostępniają prestiżowy adres biurowca w Warszawie. Oferują kompleksowe wsparcie sekretarskie, administracyjne, prawne i księgowe. Odbiorą pocztę, powiadomią o niej i w razie potrzeby odeślą pod wskazany adres. Zeskanują maile, umówią na spotkanie lub je przesuną w Twoim imieniu. Dodatkowo w www.optioffice.pl można skorzystać z profesjonalnie przygotowanych sal konferencyjnych dostępnych na godziny. Otrzymujesz rónież numer telefonu stacjonarnego, numer faksu oraz w razie potrzeby w Twoim imieniu wypełnią i złożą wnioski do KRS i US . Warto wynjąć biuro wirtualne www.optioffice.pl bo mają niskie ceny i elastyczne warunki dopasowane do potrzeb klienta.

Bardzo dobrze, że właśnie coraz więcej osób inwestuje w 3d. Moim zdaniem to też bardzo dochodowy i przyszłościowy biznes. Dużo się mówi na przykład o filamentach, które moim zdaniem odgrywają dość sporą rolę. Ostatnio zaryzykowałem kupując materiały print-me, chciałem przetestowac coś nowego i powiem szczerze, bardzo przyjemnie się drukuje z ich materałow. Kupiłem zwykły pla, pla matowy i petg na test. Jestem pod wrazeniem.