Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Chwilowka

Pożyczka na Święta

22 postów w tym temacie

Co sądzicie o braniu pożyczki na Święta? Czy warto zadłużać się na ten okres czy może warto odkładać po trochę co miesiąc w ciągu roku? Co jeśli nie mamy innego wyjścia? Wtedy taka pożyczka na święta jest zbawieniem dla wielu ludzi i pozwala zorganizować święta (nie wspomnę już o małych upominkach).

Pewnie że lepiej odkładać systematycznie na święta, ale tak jest u nas w kraju że po drodze jest jeszcze Wszystkich Świętych (też dobrze czyści kieszenie), imieniny, urodziny, Wielkanoc. Styczeń i luty są akurat spokojnymi miesiącami jeśli chodzi o święta, więc wiele osób decyduje się na pożyczki przed świętami Bożego Narodzenia. Szczególnie, że teraz można wziąć pożyczkę za 0 zł prowizji - na pierwszym rzut oka to się opłaca.

N.Balasa

redakcja wybierarka.pl - pożyczki przez internet

Na pewno jest to dobra opcja dla osób, które nie mają dobrej historii w Biurze Informacji Kredytowej, bądź w ogóle nie mają zdolności kredytowej. A jak wiadomo święta, szczególnie Boże Narodzenie, to dosyć kosztowne święto - zarówno żywność, jak i prezenty trochę kosztują. Z właśnego doświadczenia mogę polecić jedną firmę pożyczkową, to Mini-Credit - https://www.mini-credit.pl/szybka-pozyczka. Kiedyś miałam okazję pożyczać tam pieniądze.

najgorsze co może być to zadłużać się na święta.

Piękny prezent na nowy rok - garśc kredytów

Zdecydowanie odradzam - może tańsze prezenty ale brak długów?

najgorsze co może być to zadłużać się na święta.

Piękny prezent na nowy rok - garśc kredytów

Zdecydowanie odradzam - może tańsze prezenty ale brak długów?

To by było najlepsze wyjście, jednak u nas króluje powiedzenie "Zastaw się a postaw się". Może niektórzy liczą na zastrzyk gotówki w styczniu, którą spłacą pożyczkę z grudnia - niestety czasem mogą się rozczarować i potem święta będą wiązać z niemiłymi wspomnieniami.

uważaz, że to nic złego. Sama korzystałam z kredytów i pożyczek. Jak miałam trudną sytuację Pani z Help Finanse mi pomogła. Polecam, pomoże Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie.

Warto porównać oferty firm pożyczkowych których jest coraz więcej w ostatnim czasie, ze swojej strony zapraszam na www.polecampozyczke.pl znajduje się tu aktualizowana porównywarka ofert ponad 20firm pożyczkowych. Poznasz warunki cenowe oraz przyznania, a kiedy wybierzesz najlepszą możesz natychmiast przejść na stronę pożyczkodawcy w celu złożenia wniosku.

lepiej udac się po pożyczke do zwykłych ludzi. Przez portal szybkigrosz możesz znaleźć sporo osób które Ci takiej pożyczki udzielą. wystarczy że złożysz wniosek

Tak do tysiąca to masz normalnie w ramach darmowej pożyczki. W AlfaKredyt coś takiego mają, dostajesz kasę na 30 dni, jeśli akurat tak wychodzi wam wypłata, to możecie próbować. Tutaj faktycznie nie ma żadych dodatkowych kosztów, no chyba że nie spłacicie w terminie - wtedy jest dopłata, ale też nie jakaś drastyczna.

Myślę, że nie trzeba się zapożyczać na prezenty dla dzieci. Sprawdźcie sobie tę stronę listymikolaja.pl jest tam ciekawa propozycja. Można tam bowiem zamówić spersonalizowane wideo od Świętego Mikołaja dla swojego dziecka. Nie jest to drogi upominek.

Niestety tak to bardzo często bywa że wydatki związane ze świętami przerastają nasze fundusze odłożone na ten czas. I co w tedy zrobić ? Chwilówka ? Mnie się wydaje że nie jest to najlepszy pomysł. Jeśli już to o wiele lepszym rozwiązaniem w tym przypadku będzie oferta karty kredytowej taka jak https://www.santanderconsumer.pl/karty-kred...ia-markt,5.html Sam taką posiadam i muszę przyznać że się przydaje w sytuacjach na prawdę kryzysowych. Gorąco polecam tam zajrzeć i przekonać się o warunkach jakie mają.

To jest spoko opcja, kiedy chcesz sprawić radość swoim bliskim, ale trochę brak Ci na to pieniędzy ;) Zajrzyjcie tutaj http://www.tanie-konto.pl/ - znajdziecie tu ogromny wybór różnych banków połączony z opiniami na ich temat :) Znajdziecie tam też profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego banku i oferty specjalnie dla siebie :)

Pożyczka to jest dobry pomysł, bo nieraz potrzebna jest dodatkowa gotówka, a nie ma od kogo pożyczyć. Z tego, co widziałam, to ciekawą ofertę ma https://kredytok.pl/. Jest nawet opcja pożyczki przez telefon.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0