Szybkibiznes

fajne gadżety do e-commerce

Recommended Posts

Często chciałam kupić coś taniego i dobrego, ale w Polsce zawsze nie ma albo są bardzo drogie, z tego powodu sama robię małe zamówienie  bezpośrednio z Chin i organizuję logistykę. 

Posiadam o ofercie różne fajne gadżety do e-commerce,  adapter wielofunkcyjny, statyw do nagrania blatu stołu, tło fotograficzny itd.. Przyjmuję również małe zamówienie.

Cześć,

również sprzedaje produkty z Chin jednak nie ściągam ich do siebie, tylko hurtownia bezpośrednio wysyła je do moich klientów tzw. dropshipping. Sporo robię przy marketingu w moim e-sklepie i sprzedaż się kręci. Polecam rozważyć takie rozwiązanie, sporo firm oferuje za dobrą cene gotowe sklepy, w których można sprzedawać od zaraz. Sam skorzystałem z oferty drop.academy i nie mogę powiedzieć złego słowa.
Życzę powodzenia i pozdrawiam,
Adam

Dnia 11.09.2020 o 10:15, majorekadam09@gmail.com napisał:

Cześć,

również sprzedaje produkty z Chin jednak nie ściągam ich do siebie, tylko hurtownia bezpośrednio wysyła je do moich klientów tzw. dropshipping. Sporo robię przy marketingu w moim e-sklepie i sprzedaż się kręci. Polecam rozważyć takie rozwiązanie, sporo firm oferuje za dobrą cene gotowe sklepy, w których można sprzedawać od zaraz. Sam skorzystałem z oferty drop.academy i nie mogę powiedzieć złego słowa.
Życzę powodzenia i pozdrawiam,
Adam

Dziękuję za poradę. Jakie towary Pan sprzedaje? Może jakaś współpraca?