Recommended Posts

Cześć,

Czy korzystacie u siebie z jakiegoś programu który ułatwia Wam kontakt z biurem rachunkowym? Ja osobiście mam biuro księgowe dość daleko i muszę stać w korkach po pracy godzinę aby dowieźć dokumenty i lekko mówiąc mam już dość. Znalazłem w necie platformę do takich rzeczy i jest to głównie dla biura rachunkowego i namówiłem swoją księgową na skorzystanie i teraz w sumie wszystko widzę u siebie na telefonie w apce i mogę wysłać zdjęcia faktur itd bez przeciskania się przez korki. Dla mojej księgowej to też super ułatwienie bo ma więcej czasu dla innych klientów.

Pytanie: czy znacie tego typu platformy czy apki? chciałbym wypróbować też inne jakieś aby ostatecznie zdecydować która najlepsza i nie jakaś droga. Obecnie testuje Konekto Smart i w sumie jest bardzo spoko i płacę 5 zł na miesiąc (tzn księgowa wrzuca mi to w koszta :D ). Wątpię abym znalazł coś taniej albo coś co bym polecił księgowej mojej do korzystania żeby było najbardziej dla nas oboje korzystne?

Dziękuję za wszelkie polecenia 😄

Ja właśnie na podobnej zasadzie korzystam z Systim. Księgowa ma ustawione uprawnienia i nadany login do mojego konta i ja wystawiam faktury, wrzucam pracowników itd. a ona zajmuje się zakładką "księgowość", wysyłką deklaracji i innymi. Mogę z czystym sumieniem polecić.