Recommended Posts

Cześć jestem Michał mam 29 lat i szukam pomysłu na biznes. Bardzo chcę rozkręcić  swój interes jaki kolwiek byle pozwoliło mi to rozwijać firmę markę i siebie , jednakże w moim przypadku zaczynają się schody gdyż nie mam znajomości ani układów  z kasą  na start też jest problem  posiadam samochód  2 motocykle i kilka  coś wartych narzędzi w warsztacie.  Pomysłów miałem kilka ale nie mam kasy  żeby  przetrwać te pierwsze miesiące  za nim  coś  zacznie przynosić dochód  Ciemiężeniem  jest ZUS  i US , bo dochodu jeszcze nie ma tylko wydatkj a płacić już  trzeba do  tego  potrzeba . W głowie mam blokadę  coś bardzo mi się podoba wiem że zarabiali by to  pieniądze  ale z drugiej strony  blokuje mnie to  że nie mam pieniędzy na start i rozwój i popadne w długi  które już  sam mam nie duże może   ale są  lecz  staram się  je jakoś  spłacać  bo chce zachować  twarz. Jeśli ktoś to czyta i chciałby albo wie jak mi pomudz i chce  to bardzo proszę potraktować mnie poważnie gdyż za wszelką pomoc  chciałbym się odwdzięczyć i chętnie oddać kilka procent z mojej wymarzonej  działalności w zamian . Pozdrawiam  i proszd o pomoc  Michał 536191084tel. Kontaktowy