Zaloguj się, aby obserwować  
jagielonka

Samochód z salonu czy używany?

Recommended Posts

16 godzin temu, bikson napisał:

Jeżeli ma być coś nowego i praktycznego to Carolina Toyota Wola. Można wziąć np. w Leasing, bardzo fajna forma finansowania. Wygodnie można mieć dobry samochód reprezantacyjny czy do codziennej pracy

dokładnie tak, zgadzam się z przedmówcą. Do tego warto wspomnieć, że u nich można też kupić używany samochód - ofertę pod tym względem tez mają bogatą

Zawsze przede wszystkim nalezy się kierować własnymi potrzebami, bez dwóch zdań. Właśnie w tym salonie sprzedaży na Woli to mi sie podoba, że oni starają się dopasować auto do moich potrzeb, a nie moje potrzeby do auta

Wydaje mi się, że lepszy będzie samochód z salonu, ale taką opcję wybrałbym w przypadku możliwości leasingowania. Jeżeli nie masz działalności, to zostaje również leasing konsumencki. W innym przypadku chyba lepiej kupić używane auto. Oczywiście wszystko zależy jakim budżetem dysponujesz i czego szukasz. Może zdarzyć się sytuacja, w której trafisz na świetną okazję, ale niestety przekraczającą twój budżet. W takim przypadku polecam zajrzeć na stronę banku Santander Consumer -https://www.santanderconsumer.pl ponieważ posiadają oni rewelacyjną ofertę kredytową, bardzo korzystnie oprocentowaną, a co najważniejsze - wszystko załatwisz wygodnie w domu za pomocą komputera.

Jestem zwolennikiem kupowania nowych rzeczy, wtedy przynajmniej wiem na czym stoję. Niedawno kupiłem nowy samochód i nie żałuję, dostałem zniżkę na koniec roku jako wyprzedaż rocznika więc super, do tego pakiet serwisowy na 5 lat przeglądów więc za przeglądy nie muszę płacić.
Tydzień temu padła mi kamera do trzymania pasa ruchu, po 3 dniach miałem ją wymienioną, a co bym zrobił jakby to był używany? Sam musiał bym za wszystko dodatkowo płacić...
Wolę wydać trochę więcej lub kupić gorszy samochód ale bez zastanawiania się czy nie kupuje 3 razy bitego samochodu który sprzedający ocenia jako idealny.

jak stać z salonu czemu nie, choć popytaj bo może można za ich pośrednictwem kupić taniej uzywanego kilkulatka. Zawsze to taniej, a auto i tak szybko traci na wartości. My tak taniej dostaliśmy w katowickiej Bawaria Motors BMW swoje auto, 3 letnie, z małym przebiegiem, w stanie idealnym a taniej

Ja mam akurat z salonu 🙂 Lubię nówki sztuki! Ale jak wiadomo, wszystko po czasie ulega zużyciu i trzeba o samochód dbać, aby był w dobrej kondycji przez długi czas. Jeśli Waszym autkom grozi korozja, to polecam  świetne zabezpieczenia antykorozyjne od https://www.rustcheckcorolon.pl/ .

Nowy albo używany ale też z salonu, mają tam różne po pokazowe samochody zwykle w bardzo atrakcyjnych cenach, najlepiej iść do doradcy Sopot Auto LELLEK Group bo tam na pewno podpowiedzą jaka opcja będzie najlepsza i przedstawią korzystne oferty 

Jeżeli zdecydujecie sie na samochod używany, to pomyślcie o tym,że trzeba go będzie w pełni sprawdzić :) Czy jest sprawny, czy niczego nie trzeba wymienić. W razie potrzeby zmiany żarówek, polecam bardzo dobry sklep https://www.edward.com.pl/sklep . Mają szeroki wybór, bardzo dobrej jakości żarówek.

Ja wybieram używane samochody ale takie, które nie zostały zużyte do końca. Wartość samochodu po zakupie szybko spada więc warto rozejrzeć się za używanym pojazdem. Ja osobiście polecam wam zajrzeć na stronę http://japanimports.pl/ Oni sprzedają eleganckie używane samochody w niezłych cenach.

Gdzie najczęściej kupujecie częsci do waszych samochodów? Ja właśnie szukam wycieraczek. Powiem Wam, że [link usunięty]  są trudne do zdobycia. Chodzi głownie o ich jakość. Co kupuje to niestety trafiam źle. Mam nadzieję, że teraz po zamówieniu, będę z nich zadowolona. 

Samochód to poważny zakup na lata, dlatego warto zainwestować w nowe auto. Sam marzyłem o sportowym samochodzie. Postanowiłem więc trochę zacisnąć pasa i zakupiłem Dodgea Challengera w salonie [link usunięty]   mam gwarancje obsługę można powiedzieć 24h Teraz mam wymarzone  świetne amerykańskie auto. Bajecznie się je prowadzi 🙂 Do tego mogłem wziąć kredyt i nie było problemów

Uważam, że bardzo ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Dużo zależy od oferty oraz zasobności Twojego portfela. Ja zdecydowałem się na zakup używanego pojazdu w komisie samochodowym www.komislux.pl. Auto jest utrzymane w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Jestem bardzo zadowolony z wyboru.

Dokłądnie, zależy wszystko ile ma się kasy na auto przeznaczone, ja miałem w planach zakup używanego auta ale w Bawaria Motors BMW w Warszawie na Czerniakowskiej udało nam się w dobrej cenie kupić vana i to 2 letniego, a cenowo bardzo korzystnie. Więc skorzystaliśmy. Mają tu auta także używane w ofercie

Wiele zależy od Twoich preferencji i możliwości finansowych. Ja niedawno szukałem swojego pierwszego samochodu, ponieważ kilka miesięcy temu zdałem prawo jazdy. Ostatecznie wybór padł na używanego Citroena C3 z komisu www.komislux.pl. Auto jest ekonomiczne, bezawaryjne i ładne. Doskonale sprawdza się podczas codziennej jazdy po mieście.