Zaloguj się, aby obserwować  
jagielonka

Samochód z salonu czy używany?

Recommended Posts

16 godzin temu, bikson napisał:

Jeżeli ma być coś nowego i praktycznego to Carolina Toyota Wola. Można wziąć np. w Leasing, bardzo fajna forma finansowania. Wygodnie można mieć dobry samochód reprezantacyjny czy do codziennej pracy

dokładnie tak, zgadzam się z przedmówcą. Do tego warto wspomnieć, że u nich można też kupić używany samochód - ofertę pod tym względem tez mają bogatą

Zawsze przede wszystkim nalezy się kierować własnymi potrzebami, bez dwóch zdań. Właśnie w tym salonie sprzedaży na Woli to mi sie podoba, że oni starają się dopasować auto do moich potrzeb, a nie moje potrzeby do auta

Wydaje mi się, że lepszy będzie samochód z salonu, ale taką opcję wybrałbym w przypadku możliwości leasingowania. Jeżeli nie masz działalności, to zostaje również leasing konsumencki. W innym przypadku chyba lepiej kupić używane auto. Oczywiście wszystko zależy jakim budżetem dysponujesz i czego szukasz. Może zdarzyć się sytuacja, w której trafisz na świetną okazję, ale niestety przekraczającą twój budżet. W takim przypadku polecam zajrzeć na stronę banku Santander Consumer -https://www.santanderconsumer.pl ponieważ posiadają oni rewelacyjną ofertę kredytową, bardzo korzystnie oprocentowaną, a co najważniejsze - wszystko załatwisz wygodnie w domu za pomocą komputera.

Jestem zwolennikiem kupowania nowych rzeczy, wtedy przynajmniej wiem na czym stoję. Niedawno kupiłem nowy samochód i nie żałuję, dostałem zniżkę na koniec roku jako wyprzedaż rocznika więc super, do tego pakiet serwisowy na 5 lat przeglądów więc za przeglądy nie muszę płacić.
Tydzień temu padła mi kamera do trzymania pasa ruchu, po 3 dniach miałem ją wymienioną, a co bym zrobił jakby to był używany? Sam musiał bym za wszystko dodatkowo płacić...
Wolę wydać trochę więcej lub kupić gorszy samochód ale bez zastanawiania się czy nie kupuje 3 razy bitego samochodu który sprzedający ocenia jako idealny.

jak stać z salonu czemu nie, choć popytaj bo może można za ich pośrednictwem kupić taniej uzywanego kilkulatka. Zawsze to taniej, a auto i tak szybko traci na wartości. My tak taniej dostaliśmy w katowickiej Bawaria Motors BMW swoje auto, 3 letnie, z małym przebiegiem, w stanie idealnym a taniej

Ja mam akurat z salonu 🙂 Lubię nówki sztuki! Ale jak wiadomo, wszystko po czasie ulega zużyciu i trzeba o samochód dbać, aby był w dobrej kondycji przez długi czas. Jeśli Waszym autkom grozi korozja, to polecam  świetne zabezpieczenia antykorozyjne od https://www.rustcheckcorolon.pl/ .