Zaloguj się, aby obserwować  
Chwilowka

Darmowa chwilówka - ile i gdzie?

Recommended Posts

Coraz więcej firm oferuje pierwszą pożyczkę za darmo (oddajesz tyle ile pożyczyłeś), sprawdź gdzie i ile możesz pożyczyć:

- Vivus.pl - koszt pożyczki 0zł - do 1600zł - do 30 dni - Wniosek

- EkspresKasa.pl - koszt pożyczki 0zł - do 1000zł - do 30 dni - Wniosek

- SzybkaGotowka.pl - koszt pożyczki 0zł - do 300zł- do 30 dni - Wniosek

- Filarum - koszt pożyczki 0zł - do 1000zł - do 30 dni - Wniosek

- ViaSMS - koszt pożyczki 0zł - do 1000zł - do 30 dni - Wniosek

- Lendon - koszt pożyczki 0zł - do 500zł - do 30 dni - Wniosek

- Kredito24 - koszt pożyczki 0zł - do 1300zł - do 30 dni - Wniosek

- Kobieta z kasą - koszt pożyczki 0zł - do 500zł - do 7 dni - Wniosek

- NetCredit - koszt pożyczki 0zł - do 1000zł - do 30 dni - Wniosek

- LatwyKredyt - koszt pożyczki 0zł - do 500zł - do 30 dni - Wniosek

- Pozyczkomat.pl - koszt pożyczki 0zł - do 500zł - do 7 dni - Wniosek

za darmo są jeszcze Ofin, Smart Pozyczka, Kyzoo.

Dodatkowo przy każdej pożyczce płaci się 1 grosz lub 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Dla nas to może niedużo ale dla takiej firmy dającej kilka tysięcy pożyczek tygodniowo/miesięcznie to spora suma. Czasami dochodzą koszty ubezpieczenia pożyczki które mocno narastają przy braku terminowej spłaty z naszej strony.

Każdy medal ma dwie strony - warto poczytać więcej a nie tylko kierować się tym, że pożyczki są za 0 zł.

Dla zainteresowanych większą ilością informacji:

www.wybierarka.pl/pozyczka-przez-internet#nb

Warto poczytać i dowiedzieć się więcej.

Może chodzi o ten 1 grosz za rejestrację? ;) Vivus rzeczywiście ma pierwszą pożyczkę za darmo. Ewentualne koszty mogą się pojawić tylko przy braku terminowej spłaty.

N.Balasa

wybierarka.pl - pożyczki przez internet.

Ja brałam pożyczkę u Pani Justyny Dziedzic w wysokości 5 000 zł. Bardzo szybko dostałam pieniądze, bez zbędnych formalności . Uzyskałam szybką i bardzo profesjonalną pomoc.

Tel. 605544550

Warto porównać oferty firm pożyczkowych których jest coraz więcej w ostatnim czasie, ze swojej strony zapraszam na www.polecampozyczke.pl znajduje się tu aktualizowana porównywarka ofert ponad 20firm pożyczkowych. Poznasz warunki cenowe oraz przyznania, a kiedy wybierzesz najlepszą możesz natychmiast przejść na stronę pożyczkodawcy w celu złożenia wniosku.

"Polacy coraz częściej decydują się na zaciąganie szybkich pożyczek (z usług firm pożyczkowych korzysta 4% gospodarstw domowych), także tych dostępnych przez internet."

"Polacy coraz częściej decydują się na zaciąganie szybkich pożyczek (z usług firm pożyczkowych korzysta 4% gospodarstw domowych), także tych dostępnych przez internet."
To prawda - coraz więcej Polaków decyduje się na wzięcie krókoterminowych pożyczek. Myślę, że wiele zależy od tego, iż pożyczki te są łatwodostępne, nie wymagają zdolności kredytowej, a przede wszystkim można je szybko zaciągnąć, a później szybko spłacić. Tutaj więcej informacji na temat rynku mikropożyczek w Polsce - https://www.mini-credit.pl/krotkoterminowe-mikropozyczki.

Jeśli szukacie opinii o vivus i ogólnie więcej informacji o kosztach itp to na stronie pożyczka w vivus macie wystarczająco dużo informacji żeby dowiedzieć się jak wygląda ta pożyczka

Opinii to na tej stronie raczej niewiele ;)

Generalnie branie chwilowek to chyba tylko dla desperatów, jest a nie dla osób chcących rozkręcać biznes...

Grasz w lotto? Zapewne grasz też w multi multi więc sprawdź multi multi wyniki

Dla tych co szukają sporej kasy i to legalnie, konkretnie i na umowę to polecam to - www.bankizarabianie.webnode.com I co najlepsze, nie inwestujesz tu ani zl.

Przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe radzę coś takiego załatwić, tzn. przez doradcę. Wtedy będziecie mieli jakieś sensowne porównanie większej ilości ofert i być może trafi się wam okazja. Na pewno nie jest dobrym pomysłem opieranie się na jednej ofercie...

Przyznam, że raz jedyny z czystej ciekawości skorzystałem dla sprawdzenia jak to wygląda i czy faktycznie są darmowe bez żadnych ukrytych haczyków. Wziąłem w https://www.vivus.pl/ , spłaciłem po tygodniu i wszystko odbyło się jak w reklamie. No może poza tym, że teraz "nękają" mnie reklamami i rabatami przygotowanymi dla mnie. Zwiększają limity itp, itd. Pewne jest, że nieprędko z nich skorzystam, skoro jest taka chmara innych darmowych chwilówek. Przykładowy spis na stronie z dobrym spisem chwilówek przez internet. Mogę polecić spis, bo od pewnego czasu pisuję tam także na forum.

Przy darmowych chwilówkach trzeba też wspomnieć o ryzyku - jak ktoś nie spłaci w terminie, to płynie z kasą.... Jak czytam na forach, to zdarza się to często. Ludzie wpadają do BIK, KRD i innych baz i jest dramat.