Recommended Posts

Witam wszystkich!

Panie ta Panowie, nie będę opowiadacz bajek jak powstała moja firma bo każdy wie ze to ciężka i jednocześnie wesoła droga do celu 🙂 

Prowadzę firmę ( nie agencje!-Dlaczego? Skontaktuj się ze mną i ci opowiem dlaczego nie warto wnioskować o licencje agencji pracy tymczasowej) pośrednictwa pracy w Warmińsko-Mazurskim Woj.

Dostarczam pracowników głownię do branż meblowych i produkcji elektroniki, są to pracownicy fizyczni bez doświadczenia i również specjaliści ( swaczki,tapicery,operatory ) . Współpracuje z takimi klientami jak Szynaka,Wójcik,BOMA,LG,Lacroix.

Mam kilka klientów z branży wyrobów betonowych.

Moi pracownicy pochodzą z Ukrainy,Bialoruśi,Gruzji,Moldawii.

Wiadomo jakie teraz są czasy,nie wiemy co będzie jutro,wiemy na pewno że nie można poddawać się i cały czas się rozwijać.

Mój drogi(-a),jeżeli twoja firma ma w tej chwili potrzebę w pracownikach, chętnie ci ich dostarczę w jak najszybszym czasie. 

Dziękuję bardzo 🙂 Zainteresowanych proszę dzwonić pod numer +48 735 776 732 , Roman.

P.S. Szanowna Administracja, jeżeli złamałem jakakolwiek zasadę publikacji postów, z góry przepraszam 🙂