Recommended Posts

Handlara ma rację. Musisz mieć dokładny biznesplan i się go trzymać.

Zastanów się po co w ogóle ta hala i jakie będzie jej przeznaczenie. Na Twoim miejscu pogadałabym też z jakąś firmą, która zajmuje się budowaniem takich konstrukcji, np. http://www.cobouw.pl/hala-magazynowa

Możesz zapytać o wszystko i rozwiać pewne wątpliwości.

Obejrzyj też ich dotychczasowe realizacje.

Tu masz przykładową:

rak1_thumbnail_226x0.jpg

A czemu by nie, przecież to akurat bardzo opłacalna inwestycja. Sprawdz sobie tutaj ile kosztuje budowa takiej hali. Nie są to bardzo duże koszta. Zapotrzebowanie na takie hale jest teraz bardzo duże.

A może inwestycja w nieruchomości jest dobrym pomysłem za miast budowy wielkiej hali. Odpowiednie mieszkania można znaleźć u tej firmy http://www.polnoc.pl/. W moim przypadku idealnie trafili w mój gust i zobaczyłam kilka bardzo ciekawych mieszkań. Teraz nic tylko się na któreś zdecydować ;)

Czasem bardziej opłaca się wynajem hali niż jej budowa. Brat wynajmuje na Śląsku od Operis http://www.operis.com.pl/   Mają różnej powierzchni magazyny, także takie z kontrolowaną temperaturą, hale produkcyjne, miejsca składowe a nawet wiaty i miejsca parkingowe, co komu potrzebne.

Przemyślcie czy to ma sens, biorąc pod uwagę aktualną sytuację rynkową. Dokładnie mam na myśli to - http://www.jartom.com/Raport-rynku-powierzchni-magazynowych-2017

To co tam opisano, stopniowo się sprawdza. Podejrzewam, że pojawią się kolejne hale magazynowe, które będzie można przejąć na bardzo dobrych warunkach. Tak, mowa o cennych, kosztownych tematach, ale ogólnie to inwestycja zdecydowanie godna uwagi.

Podobno jest to opłacalne, mój znajomy zmodernizował starą halę magazynową i teraz robi niezły pieniądz. 

W kwestii doradztwa , rozbudowy i budowy hali stalowej warto skontaktować się z doświadczoną w tym zakresie firmą http://adamietz.pl/

Ukraina. Podklady na palety, wytlaczanki, papier, opakowania, karton w rolach,pudelka.Tanio Wiodacy producent papieru, systemow opakowaniowych oferuje na rynek Polski, UE. Papier pakowy, karton w rolach, tekture lita, falista. Kartony 2,3 warstwowe K1m,K2m, K3m w gramaturach 140-200 g/m2. Papier B1,B2 w gramaturze 80-140 g/m2. Karton i tektura do produkcji wysokiej jakosci opakowan,pudelek, przekladek, podkladow na paletach. Wytlaczanki, pudelka dla jaj, wina, innych produktow. Stala wyprzedaz stokow magazynowych 30 % ponizej wartosci. Papier, kartony od 5ton,gofrokarton od 500m2. Pozostalosci poprodukcyjne, odpady nieposegregowanych tapet do darmowego odbioru. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Już pokazywałem wyżej raport dotyczący rynku magazynowego.

Przygotował to JARTOM. Wszystko macie w nim konkretnie pokazane i jak widać - zapowiedzi z czasem były realizowane.

Akurat pod tym względem wiele na rynku się zmieniło i raczej mało kto spodziewał się tego, że te zmiany będą aż tak szerokie.

Każda inwestycja dobrze zaplanowana ma sens. Rynek biznesowy się nieźle rozwija więc  szanse są  Coraz więcej przedsiębiorstw w Polsce decyduje się na wykorzystanie hal z lekkich konstrukcji stalowych w swojej działalności gospodarczej, ze względu na wiele zalet Jest taka firma która zajmuje się budową takich hal a oto kontakt https://www.ocmer.com.pl/hale/hale-stalowe-ogolne-informacje 

Jeśli nie masz jeszcze sprecyzowanych planów to oni ci pomogą.

Potwierdzam hale JARTOM jako dobre okazje dla dużego inwestora. Można znaleźć naprawdę hale gotowe pod działalność - na dobrych warunkach.

A w jakim stopniu to zostanie wykorzystane, to już inna sprawa. Inwestor, który dysponuje kapitałem na poziomie milionów złotych, na spokojnie ma teraz okazje do przejęcia...

I co ciekawe - można trafić naprawdę genialne lokalizacje.

Ukraina. Trociny drzewne 4 zl/m3. Linie do produkcji europalet, desek, elementow. Hala produkcyjno magazynowa na sprzedaz, wynajem. Czernihowski obw. Stale oferujemy trociny, zrebki, zrzyny, kora, wiory. Sosna, jodla, olcha, osika, klon, brzoza, topol, dab, wierzba, orzech, lipa, akacja. Drewno kopalne, tyrs, pyl jako odpady z lokalnych tartakow. Surowiec dostepny w okresie calego roku. Do wynajecia 600 zl/miesiecznie hala produkcyjno-magazynowa pow.1200m2 o konstrukcji zelbetowej z duzym parkingem w zaglebie drzewiarskim Lasow Panstwowych. Obiekty przemyslowe, budynki po bylych zakladach produkcji rolnej. Maszyny, sprzet rolniczy, linie do produkcji pelletu z drewna, luzgi, slomy, siana, wegla, torfu, wytloczyn itp. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Obserwujcie bazę JARTOM. Teraz pod względem inwestycyjnym mamy naprawdę sensowny okres.

Wiele inwestycji jest do przejęcia na rekordowo dobrych warunkach - rynek się mocno odmienił.

Jeśli firma dysponuje aktualnie kapitałem, to może robić złote interesy na nieruchomościach.

Oczywiście, że inwestować. Hale stalowe, mimo że tańsze od murowanych, są naprawdę wytrzymałe. Szukając firmy, której moglibyśmy zlecić ich budowę, dobrze jest skorzystać z oferty firmy Commercecon z Konstantynowa Łódzkiego. Zleciłam jej budowę magazynu mojego sklepu internetowego, z czym poradziła sobie wzorowo. To jedna z niewielu firm, którą z ręką na sercu mogę polecić. 

JARTOM - popatrzcie po świeżych okazjach. Pewnie, że hal jest bardzo dużo, ale co jakiś czas na rynku pojawiają się całkiem nowe okazje.

I one właśnie muszą być wykorzystane. Bo ogólnie pod względem inwestycyjnym możliwości są teraz genialne. 

Takich nieruchomości do przejęcia nie było od dawna.

Jeżeli jesteście na etapie budowania hali to polecam wam skontaktować się z firmą www.probon.pl Oni zajmują się wykonywaniem instalacji klimatyzacyjnych, chłodniczych i grzewczych, które są niezbędne w każdym budynku przemysłowym.