BandMan

Porady prawne przez internet

Recommended Posts

Kiedyś w internecie szukałem porady na temat wspólnoty mieszkaniowej. Dostałem trzy odpowiedzi. Mimo szczegółowego opisania problemu były one bardzo ogólnikowe i tym jedna jak mi się zdaje nie na temat. Teraz szukam [link usunięty] ale takiego realnego, któremu będę mógł spojrzeć w oczy i powiedzieć w czym problem.

Radzę zajrzeć sobie tutaj http://taxwaysgroup.com/ Oferta tych prawników jest warta uwagi.  Zawsze należy wybierać takie kancelarie, które mają szeroki zakres działania, aby móc do nich zwrócić się z każdą sprawą. Dobry prawnik, to naprawdę ogromna pomoc w firmie. Dzięki temu można wiele zaoszczędzić i uniknąć problemów

Są możliwości porad prawnych online, ale jednak mimo wszystko zawsze wolę spotkanie na żywo i zapytanie o wszystko. Jest to znacznie łatwiejsze. Ostatnio w internecie trafiłam na stronę internetową  [link usunięty]  i umówiłam się na spotkanie.  Jest to stron Kancelarii Grzybkowski Guzek. Na spotkaniu bardzo mi pomogli.

Jeżeli chcecie zdobyć odpowiednią wiedzę z zakresu prawa podatkowego czy prawa pracy to polecam wam się zgłosić do http://www.fortis.szczecin.pl  Organizują wiele ciekawych szkoleń dzięki, którym możemy uniknąć nieprzyjemności związanych z zarządzaniem firmy.

Zależy co ciebie interesuje. Jeżeli potrzebujesz porady w zakresie prawa spadkowego polecam zapoznać się z informacją na tej stronie  [link usunięty] , na pewno  znajdziesz dla siebie coś ciekawego i przydatnego.

Po poradę prawną najlepiej udać się do sprawdzonej kancelarii radcy prawnego. Jeżeli mieszkacie w Siedlcach lub okolicach to mogę wam polecić http://www.prawniksiedlce.com.pl Tam otrzymacie profesjonalną pomoc prawną.

Dobre porady prawne dostałam w http://adwokat-arl.com/ . Bardzo polecam, również tę kancelarię w innych przypadkach. Kancelaria prowadzi usługi doradztwa prawnego i obsługi prawnej dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych.

Tutaj https://zachowek.biz.pl macie ciekawą alternatywę. Jest to namiar na blog prawniczy, który dotyczy zachowku i spadków. Informacji jest tam naprawdę wiele. Można tam znaleźć odpowiedzi na wiele pytań i to całkowicie za darmo.  Blog prowadzi prawnik. Każda kwestia opisana jest bardzo szczegółów. Oczywiście wszystko jest bardzo prosto wyjaśnione, aby każdy zrozumiał. 

W Krakowie mogę polecić radcę prawnego Kościelniaka  

Tutaj jest kontakt

Kompetencje Piotra Sikory jako radcy prawnego są bardzo wysokie. Duża wiedza oraz fachowe doradztwo. Które wiele razy mi się w firmie przydało. Możliwość świadczenia usług online jak również telefonicznych ( nie zawsze jest czas na umówienie sie w celu omówienia sprawy stacjonarnie). Cenna wiedza pozwoliła mi uchronić się przed wieloma zagrożeniami.

Może komuś z was przyda się ten namiar do kancelarii prawno-patentowej w Przemyślu. Kancelaria BELLEPAT  mieści się na ulicy Słowackiego 44 i podaję numer telefonu 608 503 081 - można do nich dzwonić i się umówić. 

Wydaje mi się , że w takich sprawach najlepiej jest podejść osobiście. Wtedy będziemy mieć pewność, że wszystko zostało dobrze zrozumiane przez naszego adwokata. Nie wyobrażam sobie załatwiać tego typu spraw przez internet. Jak ja potrzebowałem porady prawnej, to udałem się do Anny Legieć. Od razu podpowiedziała mi co i jak. Jeśli zależy Wam na konkretach to odezwijcie się do niej. Skoro pomogła mi, to Wam też pomoże.

Online nie korzystałem, ale znam firmę  Rödl & Partner - biura w całej Polsce, więc na pewno znajdziesz blisko siebie. 

Pracują tam najlepsi z najlepszych, firma międzynarodowa

Ja akurat jestem z Warszawy i tutaj też znalazłam świetnego specjalistę w prawie pracy, Pana Tomaszczyk . Zawsze chętnie służy pomocą i dobrą radą, doświadczony i rzetelny- a jak wiadomo,  w dzisiejszych czasach, warto mieć kogoś takiego po swojej stronie. 

Dnia 6.10.2019 o 19:44, Majkaaa napisał:

Ja akurat jestem z Warszawy i tutaj też znalazłam świetnego specjalistę w prawie pracy, Pana Tomaszczyk . Zawsze chętnie służy pomocą i dobrą radą, doświadczony i rzetelny- a jak wiadomo,  w dzisiejszych czasach, warto mieć kogoś takiego po swojej stronie. 

znam tego prawnika, wybitny specjalista, aczkolwiek ja bym sie wybrala osobiście, a nie szukała porady przez internet, zawsze na zywo mozna zapytać o więcej szczegółów

Osobiście nie mam zaufania do porad internetowych. Strona może wyglądać naprawdę profesjonalnie a tak naprawdę nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie i czy rzeczywiście ma jakąkolwiek wiedzę na temat prawa. Od lat korzystam z porad zaufanej Kancelarii Adwokackiej Wojas Pawlak z Gliwic i jestem pewna, że wszystkie działania mojej firmy są całkowicie legalne. Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie.

Niby nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie, ale jednak możesz skorzystać z usług takiej Kancelarii z polecenia. Ja np ciągle jestem w rozjazdach i nie mam czasu umawiać się na wizyty w biurze kancelarii. Dobrze, że Klisz i Wspólnicy przewidzieli taką możliwość i można się z nimi skontaktować w inny sposób niż tylko osobiście. Dla mnie to świetna opcja, a przy okazji widać, że kancelaria nadąża za nowymi czasami, a to znaczy, że i na pewno najnowsze przepisy ogarnia, a nie tak jak ci prawnicy co zostali prawnikami 30 lat temu i żadnego progresu...

ja polecam Tomasza Tomaszczyka i całą jego kancelarię JST, pan Tomasz jest od prawa pracy, mają tam też prawników prawa cywilnego, gospodarczego, karnego i rodzinnego, każdy na pewno udzieli porady przez internet na interesujący Cię temat

Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl znajdują się w modnej i popularnej oraz rekomendowanej dzielnicy Warszawy w biurowcu o wysokim standardzie. Udostępniają prestiżowy adres do rejestracji firm w urzędach. Adres ten jest wizytówką wysokiej jakości proponowanych usług oraz buduje pozytywny wizerunek spółki w oczach jej klientów. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl oferują komleksową obsługę biurową, administracyjną i telekomunikacyjną. Zarządzają pocztą przychodzącą i wychodzącą, umawiają spotkania i przesuwają ich terminy, na czas dostarczają odbierane przesyłki i listy służbowe, jeśli trzeba przekierowują pod wskazany adres. Skanują maile, przechowują i systematyzują dokumentację biurową. Anonsują gości, podają kawę, wypełniają formularze, składają wnioski i wprowadzają zmiany do KRS, ZUS i US. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl to przede wszystkim przestronna przestrzeń biurowa z wyposażonymi już gabinetami i dostępem do kuchni oraz pokoju relaksacyjnego, a także profesjonalnie przygotowanych sal konferencyjnych, które służą do spotkań służbowych i eventów. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl tworzą idealne warunki do coworkingu i networkingu, co może skutkować nowymi, trwałymi i lukratywnymi współpracami. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl wspierają swoich klientów na każdym etapie ich działalności i czuwają nad przyjazną atmoferom do pracy. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl całościowo zadbają o sprawy biurowe Twojej firmy. Biura serwisowane Warszawa www.optioffice.pl to  porady prawne i księgowe.