Klara

Jaka drukarnia najlepsza?

Recommended Posts

Ja jestem zadowolony z OferPress z Lublina. Często coś tam drukujemy, co przydatne - realizują też zamówienia na canvasy, fototapety czy nawet naklejki podłogowe. Bardzo nam odpowiadają, wszystko realizują terminowo, jakość usług jest jak najlepsza.

We Wrocławiu znajduje się bardzo dobra drukarnia, z którą współpracuje moja firma. Polecam wam skontaktować się z drukarnią www.anex.pl Dla nas drukują katalogi, ulotki, wizytówki oraz plakaty. Zawsze realizują zamówienia na czas.

Osobiście uważam, że nie jest możliwe rozstrzygnięcie tego, jaka drukarnia jest "najlepsza" (ani nawet co to znaczy, że jest najlepsza - no bo tutaj dużo warunkują pytania "w czym?" i "dla kogo?"). Nie znaczy to jednak, że nie mogę wskazać na swojego faworyta, bo takowego posiadam: https://www.viperprint.pl/produkt/UL042. Niezależnie od tego, czy interesują nas banery czy ulotki, zawsze stają na wysokości zadania. Posiadają też bardzo fajne wsparcie merytoryczne, co na pewno ucieszy marketingowych żółtodziobów : ).

Jeśli chcecie wydrukować profesjonalne etykiety, to najlepiej zerknąć sobie tutaj https://labelexpress.eu . Jest tam drukarnia online, która realizuje różnorodne zamówienia. Warto sobie tam zerknąć. Można zamówić etykiety różnej wielkości oraz o różnych kształtach. Proces zamawiania jest banalnie prosty. Wszystko załatwia się online! 

Bardzo fajna drukarnia offsetowa z Warszawy to Grist99.  Lubie ich bo mają rozsądne ceny, i dobrą jakość druku. Realizują  także wydruki w jakości cyfrowej.  Sporo u nich drukuję i zawsze wszystko jest solidnie wykonane i na czas.

Warto się zorientować jak to wygląda w Waszej okolicy. U nas działa Drukarnia Reban i jestem bardzo zadowolona z współpracy właśnie z nimi. Ceny są ok, wykonanie zawsze bez zarzutu, terminowo. 

Najlepsza to chyba taka, która spełnia oczekiwania, a te dla każdego będą inne. Zlecam wykonanie wizytówek czy ulotek A3extra z Poznania i postawiłabym właśnie na tę drukarnię chyba przede wszystkim dlatego że jest rzetelna i wszechstronna. Nie muszę wydzwaniać po różnych firmach kiedy mam nietypowe zamówienie

Ja korzystam z kolei z drukarni Pol-Druk z Bielska Białej. Kompleksowo zajmują się usługami w tej dziedzinie – znajdziecie tam druk cyfrowy, xero, oprawy, laminowanie, skanowanie. Mają przyjemne ceny i zamówienia zawsze szybko i sprawne realizują a sama jakość druku jest jak najlepsza.

Jeżeli mieszkacie w okolicach Wrocławia to skontaktujcie się z drukarnią offsetową www.anex.pl Wykonają dla was ulotki, katalogi, plakaty, broszury i inne produkty tego typu. Drukarnia ta podchodzi profesjonalnie do każdego klienta.

Lubię Kserkop, pewnie drukarnia jakich wiele, ale zawsze się zgadzało zamówienie i było na czas. Fajną mają też stronę do robienia zamówień, bo się szybko można połapać

Polecam skorzystanie z drukarni Fingerprint. Drukarnia znajduje się w Łodzi. 

https://www.fingerprint.pl

Najlepsza drukarnia w cały mieście, a że drukuję dość sporo do firmy to zdążyłam sobie wyrobić pewne zdanie o okolicznych drukarniach. Pomocny personel w połączeniu z wszechstronnym sprzętem to gwarancja udanych wydruków.  Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny.

Poza tym podoba mi się to,ze drukarnia jest bardo szybka i terminowa. Wiele razy składałam tam zamówienia na wczoraj. I nie było problemu z terminową realizacją wydruków.