Zaloguj się, aby obserwować  
bomsigh22

lokale na wynajem . Czy warto w nadchodzących czasach.

Recommended Posts

Witam . Posiadam nieruchomość  budynek o pow. ok 800m zabudowy , który jest w trakcie budowy (dół hanlowo usługowy , góra mieszkaniówka)  Początkowo (10 lat wstecz) budynek był projektowany i budowany  jako hotel i restauracja.

Jednak 2 lata temu plany się zmieniły i ruszyłem z nową koncepcją jw, szybka zmiana projektu,  przykryłem budynek dachem, powiększyłem otwory okienne, zrobiłem wstępny podział na lokale (400,200, i 100 m) przystosowując go jako budynek bardziej "komercyjny".  Jednak myślę, czy w nadchodzących czasach planowana przeze mnie inwestycja ma sens.

Jakie jest wasze zdanie na  temat inwestycji w lokale na wynajem ?   Cieżko ocenić ryzyko, a wiadomo, że nic nie robi się pod klienta który ewentualnie chciałby podpisać umowę na rok lub dwa...

Nie szukam jakiejś ekspertyzy biznesowej tylko zwyczajnie chciałem poznać jakie jest Wasze zdanie. Czy uważacie, że inwestycja jest obarczona dużym ryzykiem ?

Położenie budynku: Miasto ok 50 tys mieszkańców , bezpośrednio przy wlocie do miasta, przy rondzie.  Dość duże natężenie ruchu