MoneyU

Oferta pomnażania kapitału

Recommended Posts

Nawiążę współpracę z jednym lub (maks 5 inwestorami). Maks kapitał: 30 tys (łącznie).

Szacowany średni zysk w skali miesiąca: ~5% (~70% rocznie).

Oferta polega na udzielaniu krótkoterminowych pożyczek wskazanym przeze mnie osobom.

Osoby te będą pochodzić z mojej bazy zaufanych pożyczkobiorców. Większość z nich spłaca

regularnie swoje pożyczki i są w stanie płacić prowizje nawet do 20% od jednej pożyczki.

Prowizja ta będzie od razu przesyłana na konto inwestora z którym podejmę współpracę. 

Po zaksięgowaniu prowizji zadaniem inwestora będzie wykonanie przelewu celem zawarcia umowy pożyczki.

Stworzyłem stronę internetową do monitorowania na bieżąco wszystkich inwestycji.

Więcej informacji udzielę zainteresowanym prywatnie.

Dnia 18.03.2021 o 16:27, Michal80 napisał:

Hej, oferta aktualna?

Jeśli jest Pan zainteresowany proszę zapisać się na mojej stronie: moneyu .  pl

I napisać do mnie na kontakt @ moneyu . pl

Poznaj najnowszy biznes, który podbija rynki. To tak jak narodziny drugiego BTC. Hub Zeniq - najbezpieczniejszy wielofunkcyjny sejf na świecie do przechowywania wszelkich kryptowalut. Urządzenie dostajesz do domu. Zdecentralizowana wymiana walut. Brak wymogu KYC. Każdy Zeniq Hub jest dodatkowo masternodem. Dodatkowo urządzenie 'sejf' da Ci codzienny zysk minimum 40 € [ na życzenie dodatkowy dochodowy biznes ] Więcej po kontakcie na pracapewna@gmail.com 

Chcesz już w pierwszym miesiącu zarobić 5 tys zł lub o wiele więcej ? Poznaj najnowszy biznes, który podbija rynki. To tak jak narodziny drugiego BTC. Mamy tu Hub Zeniq - najbezpieczniejszy wielofunkcyjny sejf na świecie do przechowywania wszelkich kryptowalut, walut, plus super biznes. Urządzenie dostajesz do domu. Dodatkowo generuje Ci już obecnie ok. 1426 € miesięcznie [ wartość ta stale wzrasta ] Brak wymogu weryfikacji, czyli tu nikt nie ma dostępu do twoich środków [ już rozumiesz ? ] Możesz mieć super dochód na wzroście coina Zeniq, oraz budowie biznesu. Firmę współtworzy ok. 40 firm z UE i krajów Arabskich z stażem od 5 do nawet 20 lat [ do tego biznesu dodajesz robot handlowo - sprzedażowy dający 35 % miesięcznie i masz ekstra dochody codziennie ] Więcej po kontakcie na pracapewna@gmail.com Dopisek Safir.

Dla tych co chcą mieć dodatkowy solidny biznes z bardzo dobrymi dochodami każdego dnia. Możesz obecnie kupić urządzenie wielkości tableta które codziennie da Ci ok. 80 coin Zeniq. Wartość już ok. 0.5 € i codziennie rośnie. Możesz kupić sobie odpowiedni poziom masternodów w chmurze, poczynając od 100 € do nawet 330 tys €, w zależności od możliwości finansowych i chęci generowania odpowiednich zysków. Masz tu możliwość uzyskania całkowicie pasywnego dużego dochodu już w tym roku, sprawdź ile procent może wzrosnąć wartość coina.
 Przy tym możesz mieć dodatkowy super biznes, który od chwili rejestracji pozwoli Ci zarabiać dniówki ok. 50 € i więcej. Szczegóły oraz kontakt na pracapewna@gmail.com [ pracując w firmie mamy co miesiąc solidne dodatkowe wypłaty ]